Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2011
#16
Jakiś kosmosik, i co, to wszystko odręcznie na kartki?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#17
Jedna strona A4 zawiera pola dla dwóch biletów, czyli cztery bilety na kartkê (jeden bilet to jeden fizyczny papierkowy bilet, nawet je¶li Pani w kasie by³a sprytna i na jednym bilecie wklepa³a ró¿ne zni¿ki dla kilku osób). Kartki niestety s± z papieru bardzo marnej jako¶ci, ¿eby by³o taniej (chyba jakie¶ 60g albo 80g), w zwi±zku z tym przy bujaj±cym siê poci±gu trzeba uwa¿aæ ¿eby nie zrobiæ dziury d³ugopisem.

Aha, jeszcze mi siê przypomnia³o, ¿e wpisuje siê numer poci±gu, a wszystkie kartki trzeba ponumerowaæ.
Odpowiedz

#18
Nie sprywatyzowałeś gdzieś może jednej takiej kartki na pamiątkę?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#19
Niestety nie mogê nigdzie znale¼æ, albo wyrzuci³em jak robi³em porz±dki, albo wszystkie odda³em jak siê rozlicza³em po badaniu.
Odpowiedz

#20
Ja gdzieś mam taką kartkę z tej ankiety bo zakosiłem ;-)
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#21
Tak odswieżam temat tylko. Podobno badanie ma być w 3 tygodniu sierpnia? Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje?
Odpowiedz

#22
Jeździłam jako ankieterka przez dwa lata. W tym roku skontaktowałam się z moją bezpośrednią przełożoną z Ipsos i jak stwierdziła "nie ma już tych zleceń".

Oczywiście mam nadzieję, że jeszcze PKP się rozmyśli, ale taką informację otrzymałam jakiś tydzień temu.
Odpowiedz

#23
Tylko jedna firma organizowała te badania?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#24
Wszystko zlecał Ipsos.
Zlecenia rozdzielał na kilka firm ankieterskich, choć wszystko i tak podlegało Ipsosowi (z tego, co się orientuję).
Odpowiedz

#25
Ah, pierwszy rok, w którym mógłbym brać udział w projekcie jako ankieter = ostatni rok badań. Nie mam szczęścia.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#26
A mnie zaintrygowała inna rzecz. Otóż wczoraj w poc. 34231 na Bielsko Białą jakiś student samotnie badał sobie frekwencję. Co stację latał z kartką. Paradoks polegał na tym, że nie oglądał biletów tylko liczył osoby. I tak se myślę, czy nie prościej było liczyć osoby na peronach.
Odpowiedz

#27
A jaki to ma związek z badaniami Ipsosu?

kris123 napisał(a):Paradoks polegał na tym, że nie oglądał biletów tylko liczył osoby.
Bo chyba łatwiej.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#28
Ale niewiele to mówi. Nie mówi np. o specyfice ulg.

A temat brzmi badanie frekwencji, więc nie tylko dotyczy Ipsosu. Pozdrawiam.
Odpowiedz

#29
Może liczył osoby np. do pracy magisterskiej Smile
Odpowiedz

#30
Ha ha ha, może. W każdym razie dośc komicznie to wyglądało. Stacja po stacji rundka.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 980 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 341 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 453 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 58 187 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity psim 340 88 615 27.01.2013, 19:47
Ostatni post: Katarzyna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.