Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2011
#1
Witam
Jak co roku tak i w tym roku pewnie będzie badanie frekwencji i jak co roku pewnie informacja będzie się rozchodziła stopniowo po różnych forach kolejowych. Żeby to ułatwić wpisujmy tutaj wszystkie info na ten temat; czyli termin badania, firmy które wygrają przetarg, i wszelkie inne informacje które mogą pomóc innym w sprawie ewentualnej pracy.
Odpowiedz

#2
Ja też chcę. Stary jestem, ale co tam!
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Czy można zgłaszać swoją kandydaturę na ten sam adres e-mail, co w zeszłym roku?
Jaro

Odpowiedz

#4
a swoją droga : są takie przetargi?
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#5
Firma, w której by³em zatrudniony w zesz³ym roku (Omnibus z £odzi, ale oni to robili dla Ipsosa) z tego co wiem nie pierwszy raz wynajmowa³a ludzi do badania frekwencji. Zobaczymy czy bêd± do mnie dzwoniæ w tym roku i siê pytaæ, czy bym nie chcia³ jeszcze raz.
Odpowiedz

#6
Jak wygląda wynagrodzenie w przypadku tej pracy?
Odpowiedz

#7
Symbolicznie. ;-) Ale jest też frajda.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#8
Ja też chce! Mam doświadczenie w liczenie pasażerów autobusowych dla KZK GOP TongueTongue
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz

#9
Ja raz się w to bawiłem i więcej nie będę. Tyranka i małopłatna zabawa. Choć dla pasjonatów pewnie cenne doświadczenie Smile
Odpowiedz

#10
100z³ na rêkê za dzieñ. Nie jest to ciê¿ka praca. £azisz po poci±gu i spisujesz z biletu cyferki. Na pewno lepsze to ni¿ kopanie rowów albo za....nie na budowie.
Odpowiedz

#11
A jakie cyferki konkretnie się spisuje?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#12
Czy ja wiem czy małopłatna? Ja dostałem 700 zł za 6 dni( trasa z powrotem do domu, bez żadnych nocowań itd.) Piszcie w tym temacie miejscowych koordynatorów z Waszych miast.
Łódź- Omnibus
Wrocław- Magapp

A krajowy organizator to Ipsos, dla niego te miejscowe firmy robią. Najlepiej się kontaktować z koordynatorem ze swojego miasta, on zatrudnia, wystawia umowy itd. W praktyce Ipsos tylko czasami kontroluje, nic więcej nie ma wspólnego z ankieterami bezpośrednio
Odpowiedz

#13
Jak dowiedzieć się jaka firma koordynuje badania na danym terenie?
Jaro

Odpowiedz

#14
Po znajomości, z grup dyskusyjnych, ewentualnie dzwonić do stolicy do ipsosu do głównego koordynatora. Ja przynajmniej tak rok temu robiłem.
Odpowiedz

#15
Albo po prostu wys³aæ mailowo CV i list motywacyjny na maila do Ipsosa, <!-- e --><a href="mailto:realizacja@ipsos.com">realizacja@ipsos.com</a><!-- e -->, wpisuj±c w tytule "Poci±gi", tak przynajmniej odbywa³o siê to od dwóch lat. Oni to potem kieruj± do koordynatorów zale¿nie od miejsca zamieszkania jakie podasz.

psim napisał(a):A jakie cyferki konkretnie siê spisuje?
Hmmm, ¿ebym ja to pamiêta³, co tam by³o, a by³o sporo rzeczy, formularz do ka¿dego biletu oddzielnie mia³ mnóstwo pól, prawie jak PIT. Wymieniê najwa¿niejsze:
- relacja (zapisana cyferkami, ka¿de miasto na trasie poci±gu mia³o swój kod, je¶li kto¶ jecha³ na jakiej¶ d³u¿szej relacji to pisa³o siê pe³n± nazwê w odpowiednim polu)
- zni¿ka, oferta
- cena
- liczba km
- godzina spisania biletu, nie sprzeda¿y ani nie rozpoczêcia podró¿y
- dla biletów grupowych liczba osób
- w wagonach sypialnych numer wagonu
- oddzielnie pola do zaznaczenia czy z danym biletem sprzedany jest bilet na rower, bilet na wózek, czy s± miejscówki wykupione
To dla komunikacji krajowej, je¶li pasa¿er mia³ bilet na podró¿ zagraniczn± by³ oddzielny formularz o trochê innym uk³adzie pól, gdzie siê relacje wpisywa³o s³ownie i dodatkowo zaznacza³o kraj, w którym by³ kupiony bilet.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 878 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 243 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 303 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 57 115 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity psim 340 87 470 27.01.2013, 19:47
Ostatni post: Katarzyna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.