Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowa prośba o pomoc
#46
psim, każdy się rozwija. Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#47
"Panie, daj mi numer albo grafik do tego przystojniaka co jechał w poniedziałek z Bydgoszczy do Olsztyna"... już widzę to parsknięcie śmiechem;p
Odpowiedz

#48
rustsaltz napisał(a):psim, każdy się rozwija Wink
Ano prowda. ;-)
Odpowiedz

#49
;-)
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#50
Ale wróæcie do tematu panowie (bo powydzielam!), a ów temat jest ca³kiem powa¿ny, choæ mo¿e siê to wydawaæ wariactwem. Tylko co to by by³a za mi³o¶æ bez szaleñstwa?

zdesperowana, je¶li tylko masz odwagê - do dzie³a! Jest cieñ szansy, ¿e siê uda, a nó¿ w³a¶nie On otworzy Ci drzwi... By³oby o czym opowiadaæ wnukom siedz±c przy weso³o podskakuj±cych p³omieniach w palenisku kot³a :-D
Odpowiedz

#51
Obleśny Szczur napisał(a):Byłoby o czym opowiadać wnukom siedząc przy wesoło podskakujących płomieniach w palenisku kotła :-D

Zacytowałeś moją przyjaciółkę, gdy zadzwoniłam do niej z informacją, iż zaczęłam poszukiwaniaBig Grin
Odpowiedz

#52
@zdesperowana, z tą dyżurką pomysł ciekawy, ale wtedy w żadnym wypadku nie możesz poddać się stresowi. Trochę dziwnie będzie swoją drogą wyglądało, kiedy tylko dasz mu kartkę z numerem telefonu/gg i uciekniesz ;-) chociaż to też jakiś sposób, takie rozwiązanie zminimalizowałoby stres i ryzyko gafy. Z drugiej strony coś powiedzieć by wypadało, no nie wiem, na przykład podziękować za miłą obsługę...sam nie wiem :-)
Jaro

Odpowiedz

#53
Nie no, jak już go teraz spotkam to nie rzucę mu kartki i nie wybiegnę w pośpiechu z pociągu;p Skoro już tak dałam czadu zakładając temat na tym forum to już ładnie z nim pogadamSmile
Odpowiedz

#54
Bo widzisz, jako moderator muszê siedzieæ w g³owach wszystkich userów i ¶ledziæ ich my¶li, zanim co¶ napisz± na forum ;-)
Tak na serio - je¶li siê odwa¿ysz, to bêdzie pe³en podziw z mojej strony, ja bym w ¿yciu czego¶ takiego nie zrobi³.
Odpowiedz

#55
Ach Ci modzi :-P

Ja będę również pełna podziwu dla siebie, bo też bym nigdy czegoś takiego nie zrobiła!!!
Odpowiedz

#56
zdesperowana napisał(a):Nie no, jak już go teraz spotkam to nie rzucę mu kartki i nie wybiegnę w pośpiechu z pociągu;p Skoro już tak dałam czadu zakładając temat na tym forum to już ładnie z nim pogadamSmile
Chodziło mi o wizytę w dyżurce, w pociągu do uciekania raczej nie ma zbyt dużo miejsca :lol:, chociaż jeżeli to Regio, to zwykle do najbliższej stacji długo czekać nie trzeba ;-)

Cóż - ja też będę pełen podziwu, jeżeli zdobędziesz się na taki akt odwagi.
Jaro

Odpowiedz

#57
No te Regio to przynajmniej przed Iławą baaardzo często się zatrzymuje więc ucieczka była by możliwa;p
Odpowiedz

#58
zdesperowana napisał(a):Zacytowałeś moją przyjaciółkę, gdy zadzwoniłam do niej z informacją, iż zaczęłam poszukiwaniaBig Grin

Ale pamiętaj zaprosić wnuki na ForumKolejowe.pl

O ile do tej pory nie będzie jeszcze lekturą obowiązkową.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#59
A wnuki dostaną zniżkę na podróż koleją? ;p
Odpowiedz

#60
Cytat:O ile do tej pory nie bêdzie jeszcze lektur± obowi±zkow±.
Kto wie? Je¶li dzieciska siê tak zachwycaj± Potterem (który przecie¿ do szko³y te¿ je¼dzi kolej±!), to mo¿e i bêd± musia³y przerobiæ Forum :-), ale do tego trzeba bêdzie wybraæ najlepsze historiê (z poz³oconymi cytatami jak ten Twój), a ta ma zadatki siê tak± staæ.

zdesperowana, je¶li tylko takie bêd± to co¶ wymy¶limy ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Film - prośba o podanie miejsca Kacper02 6 3 581 24.10.2015, 21:11
Ostatni post: rustsaltz
  Prośba o pomoc w transporcie Nemi 14 5 239 16.12.2012, 13:25
Ostatni post: MichałŁ
  TVP - prośba Gżągal 15 5 959 02.11.2012, 18:25
Ostatni post: radix49
  Prośba o pomoc - Facebook Kolejoman 7 3 667 15.10.2012, 13:08
Ostatni post: Kolejoman
  Serdeczna prośba studentwpotrzeb 0 2 178 13.09.2012, 08:54
Ostatni post: studentwpotrzeb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.