Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowa prośba o pomoc
#1
Wiem, że temat nie na miejscu i prędzej czy później zostanie zablokowany bądź usunięty przez adminów. Jednak jak mój nick wskazuje, jestem w desperacji i próbuje już wszystkiego.

Mianowicie szukam pewnego chłopaka (pracownika Przewozy Regionalne) który dość często podróżuje na trasie Bydgoszcz-Olsztyn. Dziś znów go spotkałam w pociągu jadącym o 16:40 wsiadając w miejscowości Ostrowite. Wiem, że nie jest to randka.pl tylko forum kolejowe, ale już nie wiem co robić, a najzwyczajniej w świecie nie mogłam się odważyć by poprosić o nr telefonu lub zaproponować spotkanie, czego teraz żałuje najbardziej w świecie! Chłopak był w wieku 25-30 lat, w dłuższych włosach lekko kręconych z kolczykami w uszach (w prawym kolczyk - krzyżyk) i sprzedawał bilety.

Proszę o jakiekolwiek informację na temat tej osoby, jeśli ktoś go zna - niech powie, że go szukam!
Odpowiedz

#2
To jedź tak długo pociągami na tej trasie aż go spotkasz.
...
Odpowiedz

#3
Rozważam to;p ale liczę, że może ktoś się znajdzie, kto skojarzy o kogo mi chodzi i zlituje się nad biedną, nieśmiałą blondynką...Sad
Odpowiedz

#4
Ja też tak uważam - po prostu urządzaj sobie co jakiś czas przejażdżki na tej trasie ale z mocnym postanowieniem, że jeżeli go spotkasz to odważysz się odezwać. :-P
Inaczej nie ma to sensu.
Jaro

Odpowiedz

#5
Wrzuć fotkę Smile)

BTW, jeśli jeździ pociągiem REGIO (osobowym) w tej relacji, to raczej jest pracownikiem Przewozów Regionalnych, a nie PKP.

To jest pewna różnica, niektórzy pracownicy mają uraz do konkurencyjnej spółki - radzę uważać. I trzymam kciuki byś nabrała śmiałości 8-)

[ Dodano: 2011-06-13, 22:04 ]
Proponuję przenieść wątek do działu "Praca na kolei" i zmienić tytuł na: Za mundurem panny sznurem Smile)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#6
Już przygotowałam kartkę z swoim nr kom by mu dać, jeśli uda nam się jeszcze spotkaćSmile a ta prośba o wrzucenie fotki to że jego fotkę?;p Nie posiadam jej niestety.

psim dzięki za sprostowanie z tym PKP i Przewozy Regionalne. Nigdy nie zagłębiałam się w to stąd taka straszna gafa. I nie wiem jak się przenosi tematy, ale może to ułatwi sprawęWink
Odpowiedz

#7
Jejku, ForumKolejowe.pl stało się miejscem zawiązywania miłości! Pięknie, zdesperowana - zapewniam Cię, że temat nie zostanie usunięty, słowo admina i moderatorów.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#8
Nie wiem, czy tu jakaś miłość się zawiąże zważywszy na moją nieśmiałość no i fakt, że znam Pana tylko z widzenia i wymiany zdań przy kupnie biletu. Ale gdyby udało mi się z nim choć raz spotkać i porozmawiać to kto wieSmile

mikrobart dziękiSmile
Odpowiedz

#9
zdesperowana, warto próbować, sam jestem nieśmiały, ale to tylko zaleta ;-) O mojej nieśmiałości wiedzą coś ludzi z Forum, którzy mnie znają osobiście, cicha myszka ze mnie!

Pan się znajdzie, przecież każdy czyta ForumKolejowe.pl.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#10
Oby się znalazł...

Właśnie znalazłam bilet i znalazłam trochę informacji na nim. Nr pociągu to 30134, i kasa kond.(19703):Toruń Gł. Czy na podstawie takich informacji jest możliwość dowiedzenia się gdzieś kto obsługiwał kasę?
Odpowiedz

#11
Ogólnie rzecz bior±c znaj±c numer poci±gu i datê jazdy, wiemy dok³adnie kto by³ tego dnia w dru¿ynie konduktorskiej, kto siedzia³ za nastawnikiem itd. - tyle tylko, ¿e najpierw trzeba uzyskaæ dostêp do s³u¿bowych papierów ;-) a tego niestety raczej nie dostaniesz je¶li nie jeste¶ pracownikiem PR na odpowiednim stanowisku.
Spróbuj jednak zrobiæ to "normalnie", a mo¿e "prawie normalnie", ta kartka z telefonem do¶æ ciekawy pomys³ jak jeste¶ nie¶mia³a. Postój przy przedziale s³u¿bowym jak bêd± kolejarze ze sob± rozmawiaæ to siê dowiesz jak ma na imiê ;-)
Odpowiedz

#12
Ale po co ma jeździć pociągami, one też kosztują. Wyjdź po prostu na stację na odcinku na którym jechał ten pociąg i tam obserwuj czy w oczy nie rzuca Ci się ten gość.
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#13
Bez przesady, Regio takie drogie nie są, zwłaszcza na krótkich odcinkach (a żeby sprawdzić czy poszukiwany jest w pociągu wystarczy krótka przejażdżka), poza tym na turystycznym można do oporu cały weekend jeździć :-P
Jaro

Odpowiedz

#14
I tak dość często podróżuje tym pociągiem na tym odcinku więc może jeszcze po farci mi się i spotkam go. Liczę jednak na to, że jakimś cudownym zbiegiem okoliczności trafi tutaj, lub ktoś z jego znajomych i ułatwi to jakoś kontakt z nimSmile
Odpowiedz

#15
mikrobart napisał(a):cicha myszka ze mnie!

Taa, a kto brylował w Wolsztynie przed obiektywami wszystkich z górki :-)

zdesperowana napisał(a):prośba o wrzucenie fotki to że jego fotkę?;p

No, raczej! ;-) W sumie... swoją też możesz przecież wrzucić. :-D

zdesperowana napisał(a):Właśnie znalazłam bilet i znalazłam trochę informacji na nim

Ja bym ich tak nie podawał publicznie tylko poprzestał na tradycyjnych metodach. Jak koledzy przeczytają to mogą się z niego podśmiechiwać ;-)

Musisz dużo jeździć tym pociągiem i już! 8-) Możesz też zapytać pana, czy zna stronę ForumKolejowe.pl ...

Poznanski_mech napisał(a):Ale po co ma ujeżdżać pociągami, one też kosztują.

No, jak mieszkanka Olsztyna chce się zaprzyjaźnić z kondim z Torunia, to musi się liczyć z pewnymi wydatkami na pociągi ;-P
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Film - prośba o podanie miejsca Kacper02 6 3 586 24.10.2015, 21:11
Ostatni post: rustsaltz
  Prośba o pomoc w transporcie Nemi 14 5 243 16.12.2012, 13:25
Ostatni post: MichałŁ
  TVP - prośba Gżągal 15 5 963 02.11.2012, 18:25
Ostatni post: radix49
  Prośba o pomoc - Facebook Kolejoman 7 3 668 15.10.2012, 13:08
Ostatni post: Kolejoman
  Serdeczna prośba studentwpotrzeb 0 2 178 13.09.2012, 08:54
Ostatni post: studentwpotrzeb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.