Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to jest z tym obiegiem zamkniętym?
#1
Na własne zaskoczone oczy oglądałem dziś, jak z niemieckiego wagonu barowego w składzie BWE na tor 3 przy peronie 2 DC lała się konkretnym strumieniem woda (pewnie pomyje, bo to z wagonu barowego/restauracyjnego).

Jak to się ma do wymogów europejskich? Czy zakaz wylewania na tory dotyczy tylko ścieków z WC? Jak to się ma do nakazu zamykania toalet na Dworcu Centralnym, by nie tworzyły się brzydkie ściekowe kałuże? Czy na wspaniałym Berlin Hbf te wagony również zrzucają swoje pomyje? :->
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#2
Nie ma znaczenia czy WC czy bar, Zakaz jest powinni się do tego ustosunkować. Dziwi mnie, że tam obiegu zamkniętego nie mają w tych wagonach mimo, że to nowoczesne wagony.
After student session. Na kolejowe sprawy już czas
Odpowiedz

#3
Po prostu korzystają z okazji że są w Polsce, tu nikt się nie przeczepi i nie zauważy.
Odpowiedz

#4
Zgadza się, ile to razy na oczach kierownika ludzie wchodzą to WC podczas postoju pociągu - najpewniej nie po to, żeby sobie tak posiedzieć, tylko żeby z niego skorzystać. Kierownik chyba jeszcze nigdy nie zakazał korzystania, pomimo tego, że na drzwiach wisi jak byk "Podczas postoju na stacji korzystanie z WC jest zabronione.".
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#5
To, ¿e pasa¿erowie wchodz± do toalet z otwartym obiegiem na postoju to nic, sam wielokrotnie by³em ¶wiadkiem jak robi to obs³uga poci±gu (sic!) - przyk³ad idzie z góry. A ju¿ totalnym przegiêciem jest to, ¿e po zatrzymaniu poci±gu pracownicy, którzy koñcz± s³u¿bê najpierw udaj± siê do toalety, a potem dopiero wysiadaj± z poci±gu i id± do swojej "kanciapy", czy¿by nie mieli tam ubikacji?
Odpowiedz

#6
mikrobart napisał(a):ile to razy na oczach kierownika ludzie wchodzą to WC podczas postoju pociągu - najpewniej nie po to, żeby sobie tak posiedzieć, tylko żeby z niego skorzystać. Kierownik chyba jeszcze nigdy nie zakazał korzystania

Etam. Moja sytuacja z dziś (TLK do Łodzi, stoimy na Wschodniej):

wchodzę do toalety
konduktorka (stała w drzwiach wagonu): nie wolno korzystać podczas postoju na stacji!
ja: ale ja tylko ręce umyć chciałem
konduktorka: no to proszę
ja (po chwili, wychylam głowę z WC): ale tu jest zamknięty obieg przecież
konduktorka (nieco zaskoczona): a, jak tak to można korzystać.

przem710 napisał(a):korzystają z okazji że są w Polsce, tu nikt się nie przeczepi i nie zauważy.

...a tu jacyś mikole się przywalają ;-) niech se zrzucają te mydliny, ale czy muszą to robić na Centralnym? Później ludzie gadajo że zajszczane...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#7
przem710 napisał(a):Po prostu korzystają z okazji że są w Polsce, tu nikt się nie przeczepi i nie zauważy.
Wagon może i niemiecki, ale obsługa chyba z WARSu, nie?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.