Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baza noclegowa
#61
To jest nic. Na MOP'ach też są prysznice płatne i to drożej.
Ja miałem kiedyś sytuację że właścicielka pensjonatu w Kołobrzegu zabrała korek od wanny bo co prawda kąpanie było wliczone w cenę ale nie godzinne :-D.

A z fajnych noclegów przypomniał mi się hostel TRIO we Wrocławiu, trochę ze względu na nutkę PRL'u i schronisk PRL'owskich. Łazienka i kuchnia na korytarzu, pokoiki małe, ale był spokój obsługa reagowała jak ktoś próbował robić imprezy i wyjeżdżając na długi weekend do Wrocławia byłem bardzo zadowolony z tego noclegu.


Dworzec PKP
~0.72 km Wrocław Marchijsko-Dolnośląski
~0.75 km Wrocław Świebodzki
~1 km Wrocław Mikołajów
~1.12 km Wrocław Grabiszyn
~1.24 km Wrocław Mikołajów WP2

pokój 1 osobowy
79 - 79 PLN.
pokój 2 osobowy
99 - 99 PLN.
pokój 3 osobowy
139 - 139 PLN.
pokój 4 osobowy
159 - 159 PLN.


Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#62
Ja jakiś czas temu odkryłem stronę booking.com gdzie można znaleźć masę tanich noclegów zarówno w Polsce (nie myślałem że np. w Warszawie jest tyle tanich miejsc) jak i za granicą.

Ostatnio 2 razy byłem w Pradze i spałem w hostelu Plus Prague:
https://www.booking.com/hotel/cz/plus-p ... ight_room=

Ceny są różne w zależności od dnia i tego czy booking oferuję jakąś promocję w stosunku do podstawowej ceny oferowanej przez placówkę. Ja trafiłem akurat dwukrotnie na 22 zł (co jak na stolicę Czech jest ceną rewelacyjną) za nocleg w koedukacyjnej sali wieloosobowej. Standard bardzo przyzwoity, a w ramach pobytu można korzystać także z sauny, basenu i innych udogodnień oferowanych przez hostel.
Odpowiedz

#63
Problem z booking.com (i podobnymi) jest taki, że często rezerwacja wymaga podania numeru karty kredytowej, a tej myślę, że wielu z nas nie ma. Tak jak nie można by po prostu od razu opłacić rezerwacji...
Odpowiedz

#64
Myślę, że debetowa spokojnie wchodzi też, a teraz to mało kto jej nie ma...

Ale gdy ktoś się boi o to, że go ktoś okradnie, to można użyć kartę wirtualną.
Odpowiedz

#65
Ja podałem najzwyczajniejszą w świecie debetową z T-Mobile Usługi Bankowe i przeszło. A konto z tej karty jest kontem rezerwowym (głównie do płatności przez internet i wypłat z wszystkich bankomatów), więc nie trzymam na nim dużych sum.
Odpowiedz

#66
Jeśli ktoś chciałby odwiedzić Kraków to polecam Schronisko Młodzieżowe na Oleandry. Tani a zarazem bardzo przytulny nocleg w centrum Krakowa.
Odpowiedz

#67
A gdyby ktoś miał zamiar odwiedzić Gorzów Wlkp.- odradzam. Nie ma taniego noclegu w mieście, na dworcu najtańszy 120 zł. Szukałem, by kolegę przenocować, i gdyby nie znajoma która go przenocuje to nie miałby gdzie spać...
Odpowiedz

#68
erap2, Tak na szybko to np: http://www.hotel-azyl.pl poniżej stówy. A jeśli poszukałoby się lepiej to może by udało się obniżyć cenę.
Odpowiedz

#69
To tylko taki przykład o dworcowym hotelu, nie mówię, że w całym mieście jest tak drogo. A zresztą, mnie to nie obchodzi, mam tu mieszkanie i starczy Big Grin
Odpowiedz

#70
erap2, i tego trzymaj sieWink
Odpowiedz

#71
erap2 napisał(a):A gdyby ktoś miał zamiar odwiedzić Gorzów Wlkp.- odradzam. Nie ma taniego noclegu w mieście

Za to w Kostrzynie jest tani nocleg w budynku dworca z torami za oknem: http://www.booking.com/hotel/pl/hostel- ... ra.pl.html
Odpowiedz

#72
I za każdym razem, na czas Woodstocku miejsca wykupione są wiele miesięcy wcześniej Big Grin
Odpowiedz

#73
Raz tylko byłem na PW, ale nie wyobrażam sobie spać tam inaczej, niż w namiocie Tongue
Jaro

Odpowiedz

#74
Ja spałem w wagonie Big Grin I w sumie na sam teren festiwalu nie dotarłem Big Grin
Odpowiedz

#75
Witam,

Czy możecie polecić jakieś noclegi, w okolicy Wolsztyna, na czas Parady Parowozów?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baza noclegowa 2018 SAP102 0 1 894 29.01.2018, 13:38
Ostatni post: SAP102

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.