Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solaris Tramino już z homologacją
#16
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... amino.html Czemu mnie to nie dziwi? ;-D
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

#17
No straszne po prostu, przepali³ siê bezpiecznik, co to bêdzie? Wed³ug pasa¿erów i szukaj±cych sensacji dziennikarzy spali³o siê pó³ tramwaju i o ma³o nie dosz³o do zakrzywienia czasoprzestrzeni i utworzenia czarnej dziury. Bzdety jak zwykle.
Odpowiedz

#18
Udało mi się dzisiaj "złapać" jeden z Solarisów :-)
Moje wrażenia z jazdy - bardzo dobre z punktu widzenia pasażera. Wnętrze wyciszone prawie doskonale, wystrój miły dla oka a układ siedzeń funkcjonalny. W członach, w których znajdują się wózki problem rozkładu siedzeń rozwiązano o wiele lepiej, niż w Pesach. Same siedzenia dość twarde, ale znośne - to nie jest pociąg dalekobieżny ;-)

Jeden minus - na gorszych odcinkach torowisk buja jak łódeczka. Albo lepsze porównanie - jak wąskotorowa Pesa ;-)
Z drugiej strony i tak lepsze bujanie, niż szarpanie.
Jaro

Odpowiedz

#19
ET40, cóż, nie chce się wierzyć, aby Tramino bujało bardziej niż Swingiem
Odpowiedz

#20
Nie wiem, czy w Swingach buja, więc dlatego wyraźnie napisałem o wąskotorowej Pesie. A przecież wąskotorowych Swingów jeszcze nie ma :-)
Nie wiem, czy jechałeś kiedykolwiek wąskotorowym Tramicusem (czyli 122N), ale na gorszych odcinkach buja jak łódeczka. Tramino trochę mniej, ale zdziwiłem się, że na torowisku normalnotorowym może tak bujać, jednak nie jest to duża niedogodność. Tramino zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, jeżeli tramwaje tego typu okażą się niezawodne, przynajmniej w podobnym stopniu, jak pesowski Tramicus to myślę, że Solaris jest w stanie zagrozić takim gigantom, jak Stadler, czy Siemens. Wisienką na tym szynowym torcie jest oczywiście wzornictwo. :-)
Jaro

Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SOLARIS sm31-131 10 6 418 03.04.2018, 11:43
Ostatni post: Adams
  [Solaris] Nowy projekt autobusu klasy MEGA rustsaltz 23 8 562 13.01.2015, 18:45
Ostatni post: sphinx
  [Jena, Niemcy] Solaris dostarczy tramwaje Maciej 2 3 688 16.07.2011, 21:30
Ostatni post: mikrobart

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.