Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festyn lotniczy: Lotnisko bliżej miasta
#1
Michałków to wieś położona na północ od Ostrowa Wielkopolskiego w odległości około 5 kilometrów nad zalewem Piaski Szczygliczka. Praktycznie wioska nie była by znana, gdyby nie fakt, że znajduje się tam pas startowy służący do lądowań i startów samolotów, szybowców, balonów związanych z Aeroklubem Ostrowskim.

W dniach 21 i 22 maja 2011r. na lotnisku odbywa się festyn: "Lotnisko bliżej miasta". Jest to pierwsza odsłona imprezy, która ma na celu rozpromowania lotniska nie tylko w celach rekreacyjnych.

Poniżej przedstawiam pierwszy fragment tej imprezy. Wkrótce pojawią się następne.

Odpowiedz

#2
Może otworzycie Port Lotniczy Ostrów Wlkp.-Kalisz Smile ?
...
Odpowiedz

#3
W planach jest budowa pasa startowego dla małych samolotów o długości około 1,3 km. Ale na razie brak kasy na taką inwestycję.
Odpowiedz

#4
Ja mam pytanie: po co?
To kolejny poroniony pomysł z budową lotniska.
Władowanie milionów złotych z budżetu wojewódzkiego w port lotniczy Zielona Góra w Babimoscie przyniosło mizerny efekt-nadal jest to prowincjonalne lotnisko, o małej liczbie pasażerów, w dodatku z ubogą ofertą rozkładową (pozostały chyba dwa czy jeden lot do Warszawy i Drezna). Jak przedłużyli EIC Lech z ZG to i biznes podarował sobie loty z Babimostu.
...
Odpowiedz

#5
Pokaz MI24

Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#6
Festyn lotnisko bliżej miasta - Fair dancing + pokaz sztucznych ogni

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.