Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
(24.09.2020, 10:29)Zone napisał(a): A miałeś robione badania na świadectwo, czy tylko licencja?

Na świadectwo, jestem teraz na etapie wyjeżdżania 1100 pod nadzorem
Odpowiedz

Skoro już zrobiłeś badania na świadectwo i są aktualne, to dlaczego mieliby teraz wysłać raz jeszcze?
Odpowiedz

Mi się wydawało, że po egzaminie będą jeszcze raz
Odpowiedz

Nie, co 2 lata
Odpowiedz

Potwierdzam, teraz już co 2 lata będziesz miał
Odpowiedz

Ja mam pytanie takie trochę z innej beczki, bo szukam i nie mogę znaleźć. Jest zrobiony cały zestaw badań, a w ręce tylko orzeczenie lekarskie. Czy można poprosić o kopię wyników badań każdego z nich? Tak dla własnej wiadomości ?
Odpowiedz

Ktoś coś wie czy w jakiejkolwiek medycynie w kraju robią teraz badania do licencji?
Odpowiedz

Wszystkie robią badania wstępne.
Odpowiedz

Tak ale mówię o badaniu prywatnym. Dzwoniłem w piątek do medycyny w Katowicach i zostałem odesłany z telefonem do UTKu. W UTKu dowiedziałem się, że mam dzwonić do medycyny bo oni będą wiedzieć pierwsi.
Odpowiedz

Badania wstępne czyli jakie ? Normalnie badają ale nie wydają od razu zaświadczenia czy jak to się odbywa ?
Odpowiedz

Wstępne, czyli takie które robisz pierwszy raz, a okresowych nie ma, czyli takie kolejne gdy jesteś już zatrudniony i odnawiasz
Odpowiedz

A na świadectwo już gdzieś można zrobić bo to w sumie też można traktować jako wstępne
Odpowiedz

Jakby kogoś interesowało to dostałem wiadomość z KMP że badania licencyjne ze względu na pandemię są wstrzymane
Odpowiedz

Gdybyś zadzwonił do którejkolwiek KMP to byś się dowiedział to już kilka miesięcy temu.
Odpowiedz

Gdyby odbierali tam telefony to pewnie by było tak jak mowisz
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 471 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 8 985 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.