Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs na maszynistę w PKP Cargo
#46
Ten dodatek przysługuje w Cargo tylko po rozpoczęciu jako stażysta kolejnego etapu czyli 1200h ...niestety musisz przeboleć..ciesz się i z tego bo nawet tego nie było kilka lat temu ale stażyści jednego z zakładów napisali do Miętka i wyprostowano ten temat dodatku dla stażystów...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#47
Zamiast się cieszyć że są ludzie chetni do pracy i to doceniać to rzuca się młodym pracownikom kłody pod nogi. Niech prezesi sie w kkncue obudzą bo za kilka lat zostaną im tylko biura
Odpowiedz

#48
No mają wymogi i nic się nie poradzi. To tak samo jak np z zawodem nauczyciela żeby iść na studia wymóg jest mieć mature dopiero później osoba studiuje i przyswaja wiedzę dla danego przedmiotu nauczania . Ich nie obchodzi że ktoś jest super z geografii, się mature obłal z niemieckiego, angielskiego, czy z matematyki. Tak samo z PKP. Wymagają średniego technicznego i nic nie poradzimy
Odpowiedz

#49
Ja znam gości co mają ok 5 lat stażu i nie mają technicznego a ich przyjęli i śmigają jak nic  Smile
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#50
Właśnie w Poznaniu skladalem CV. Szkoda ze się nie odezwali, wychodzi na to że brali najpierw mechatronikow. Jak myślicie warto jeszcze czekać czy już nie ma szans ?
Odpowiedz

#51
Szczerze mowiac to nie polecilbym nikomu pracy w PKP Cargo. Nie dziwie sie, ze mlodzi uciekaja. Pracuje pol roku i zadne slowa, ktore padly z ust przy przyjeciu, sie nie potwierdzily, Zaklamany zaklad, wyzysk i traktowanie pracownika jak za PRLu. Jak uzbieram 2200zl za to, ze jestem dyspozycyjny 24h na dobe, telefon 40 min przed rozpoczeciem pracy, w miesiacu zrobilem 13 sluzb nocnych, to bedzie cud.
Odpowiedz

#52
Z tego co mi mówił kolega to wczoraj zrobili ostatni nabór w Poznaniu. Spróbuj wysiać do innej miejscowości, bo Poznań już raczej się nie odezwie.
Odpowiedz

#53
(21.09.2018, 16:32)butla1991 napisał(a): Szczerze mowiac to nie polecilbym nikomu pracy w PKP Cargo. Nie dziwie sie, ze mlodzi uciekaja. Pracuje pol roku i zadne slowa, ktore padly z ust przy przyjeciu, sie nie potwierdzily, Zaklamany zaklad, wyzysk i traktowanie pracownika jak za PRLu. Jak uzbieram 2200zl za to, ze jestem dyspozycyjny 24h na dobe, telefon 40 min przed rozpoczeciem pracy, w miesiacu zrobilem 13 sluzb nocnych, to bedzie cud.
Na jakim stanowisku pracujesz w PKP Cargo?
Odpowiedz

#54
(21.09.2018, 16:32)butla1991 napisał(a): Szczerze mowiac to nie polecilbym nikomu pracy w PKP Cargo. Nie dziwie sie, ze mlodzi uciekaja. Pracuje pol roku i zadne slowa, ktore padly z ust przy przyjeciu, sie nie potwierdzily, Zaklamany zaklad, wyzysk i traktowanie pracownika jak za PRLu. Jak uzbieram 2200zl za to, ze jestem dyspozycyjny 24h na dobe, telefon 40 min przed rozpoczeciem pracy, w miesiacu zrobilem 13 sluzb nocnych, to bedzie cud.

W jakim ty zakładzie jesteś tym obserwatorem? Ja też jestem na tym samym etapie szkolenia co Ty i to co piszesz, to jest dla mnie jakaś abstrakcja.
Odpowiedz

#55
Mi też coś tu nie gra, na etapie obserwacji szkolący się maszynista nie robi nocek i niedziel. Nocki i niedziele zaczynają się dopiero podczas jazdy pod nadzorem maszynisty.
Odpowiedz

#56
Gdzie On napisał że jest obserwatorem?
Odpowiedz

#57
(22.09.2018, 08:35)Konrad1961 napisał(a): Gdzie On napisał że jest obserwatorem?

Stronę wcześniej
Odpowiedz

#58
(22.09.2018, 08:25)wojdade napisał(a): Mi też coś tu nie gra, na etapie obserwacji szkolący się maszynista nie robi nocek i niedziel. Nocki i niedziele zaczynają się dopiero podczas jazdy pod nadzorem maszynisty.

Nie prawda. W praktyce obserwator niczym się nie różni od nadzoru.
Odpowiedz

#59
Ten tzw 'kuchenkowy' też może dostać nocki lub niedzielę, wzbraniają się od tego planistki bo trzeba więcej płacić ale nie ma zakazu..zależy od zakładu..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#60
No to skoro kolega pracuje jako szkoleniowiec i narzeka na wyzysk i wypłatę(2200 za stazyste to bardzo dobry pieniądz) to widocznie ma 2 lewe ręce do roboty. Rozumiem gdybys byl manewrowym lub rewidentem i tak narzekał ale obecnie nie masz na co narzekać
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 75 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 250 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 723 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Wink Kurs na konduktora Karolina 2 1 542 28.05.2023, 15:42
Ostatni post: mexam
  Kurs elektryka Lorek09 5 1 759 02.12.2021, 13:55
Ostatni post: Lorek09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.