Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
#16
Witam. I do mnie dzwoniła dziś Pani z IC zapraszając na rozmowę która odbędzie się na dworcu centralnym w Warszawie.
Odpowiedz

#17
Apropo IC - czy słyszał ktoś o naborze na konduktora?
Odpowiedz

#18
Widzę że już zaczeli dzwonić, ale w sprawie świadectwa czy licencji ?? Ja aplikowałem na świadectwo jestem ze Stalowej Woli. Wiecie może do kiedy max trzeba sie spodziewać telefonów .
Odpowiedz

#19
Ja aplikowałem na licencję. Wie ktoś czego spodziewać się na rozmowie?
Odpowiedz

#20
Tak. Trzech pytań i odpowiedzi proszę czekać na tel. Tak w skrócie. I po trzech się wchodzi
Odpowiedz

#21
Ale samo zaproszenie na rozmowę oznacza że praktycznie już nas wybrali, czy w trakcie rozmowy robią wśród kandydatów jeszcze jakąś selekcję ? Tzn czy wybrali już wymaganą np. 100, czy zaprosili więcej osób (np. 200) by po rozmowie wybrać tą wymaganą ilość.
Odpowiedz

#22
Że raczej macie pewna prace.na rozmowę idzie oko 20. 30 no chyba ze na rozmowie się nie spodobacie. Typu ktoś ma okulary albo zła wymowę
Odpowiedz

#23
A czego tak mniej więcej dotyczą te 3 pytania?
Odpowiedz

#24
Czy jest jakaś osoba na forum, która byłaby wstanie napisać czy dzwonią w sprawie licencji czy świadectwa, a może to i to ??
Odpowiedz

#25
Do mnie dzwonili w sprawie licencji zapraszając na rozmowę do Warszawy
Odpowiedz

#26
(03.12.2017, 20:31)Dawid12 napisał(a): Do mnie dzwonili w sprawie licencji zapraszając na rozmowę do Warszawy

Do mnie też dzwonili ale w sprawie świadectwa .
Odpowiedz

#27
A te 3 pytania na rozmowie to dotyczą jakichś przepisów obowiązujących na kolei?
Odpowiedz

#28
(04.12.2017, 09:19)Dawid12 napisał(a): A te 3 pytania na rozmowie  to dotyczą jakichś przepisów obowiązujących na kolei?

Podobno nie, tylko pytania w stylu: "Dlaczego chcesz być maszynistą" , "Jak podobała się Tobie ostatnia praca" itp. Jak mówie coś, źle niech koledzy mnie poprawią Wink
Odpowiedz

#29
Czy jest jakaś osoba na forum, która byłaby wstanie napisać czy dzwonią w sprawie licencji czy świadectwa, a może to i to ??

Właśnie przed chwila dostałem telefon z IC na świadectwo, w piątek mam testy i ewentualną rozmowe w Krakowie
Odpowiedz

#30
Wychodzi na razie, że dzwonili w sprawie licencji i świadectwa w Warszawie i samej licencji we Wrocku, jak zauważyłem na forum
Sam czekam na telefon w sprawie świadectwa
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 379 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 787 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 406 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.