Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schematy foteli w wagonach REGIOekspres
#1
Jeśli ktoś umie ładnie rysować, to jest pomysł żebyśmy (jako forum) podarowali PRom ładne, proste, eleganckie schematy numeracji miejsc w wagonach 161A, 162A, 163A (czyli zmodernizowane REGIOekspres).

Uważam że w sytuacji gdy PR uwzględniają nasze propozycje (jak ta odn. odnowienia REGIOkarty), ładnie byłoby pokazać że oprócz roszczeń obniżkowych, wnosimy też namacalne korzyści :-)

Schematów tych wagonów obecnie brakuje w systemie IPR (przy rezerwacji miejsc daje się tylko wybrać z listy), i wiem że jeśli znajdą się ładnie wykonane grafiki - mogłyby po prostu zostać tam umieszczone.

Ja wyłudziłem już schematy konstrukcyjne tych wagonów, i na ich podstawie zrobiłem zarysy foteli (graficznie niestety bardzo amatorsko to wyszło). Teraz trzeba już tylko kogoś ze smykałką graficzną, żeby dołożył jakieś ikonki foteli, stolików, toalet, może zarysy okien, itd.

wykonane przeze mnie rysunki są do zobaczenia >>o tutaj<<, dla chętnych mogę udostępnić wersje "źródłowe" (do łatwiejszej adaptacji).

Any volunteers? Co sądzicie o tym pomyśle?
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.