Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilet miesieczny
#22
Mam trochę inny problem z biletem a dokładnie mam bilet miesięczny KM 26 ważny do 2 marca, niestety urodziny już miałam i bilet jest już nieważny ale nie mogę go zwrócić bo powiedziano mi, że zwroty przyjmują do 10 dni od zakupu.
Jednak w październiku miałam podobną sytuację tylko z legitymacją studencką, legitymacja traciła ważność 1 listopada a bilet miesięczny studencki miałam do 10 listopada, pani w kasie wtedy inna niż dzisiaj przyjęła zwrot biletu bez problemu i wydała jeszcze pare groszy za te 10 niewykorzystanych dni bo powiedział że w tej sytuacji nie ma znaczenia kiedy kupowałam bilet po prostu traci ważność z powodu mojej legitymacji a ja nie mam na to wpływu bo i tak nie mogłabym go wykorzystać nawet gdybym chciała.
I teraz pytanie czy faktycznie tak jest? Czy ta Pani była po prostu miła i mi pomogła? Czy mam szukać na której zmianie pracuje ta Pani żeby przyjęła mój zwrot ;-) ?
Od kilku dni jeżdżę na gapę i odwlekam jak mogę kupno nowego biletu bo jednak będzie to już prawie 200zł ;/ proszę o poradę
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.