Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka w szkole kolejowej
#1
Lightbulb 
Witam wszystkich na tym forum, jestem tu nowy i przychodzę ze swoim prywatnym problemem, a mianowicie nie mam pojęcia czy dobrze wybrałem. Poszedłem na kierunek Technik Automatyk SRK a do wyboru był jeszcze Technik Transportu Kolejowego. Od zawsze chciałem być maszynistą więc po przejrzeniu planów nauczania dla obu kierunków zdecydowałem się na automatyka ze względu na to, że jest tam o wiele więcej strikte technicznych rzeczy z dzieciny elektrycznej i mechanicznej a także są tam specjalne lekcje przygotowania do licencji maszynisty, gdzie na drugim kierunku większość przedmiotów jest nauczanych ogólnie nie będąc specjalnie ukierunkowane. Muszę przyznać ,wybrałem ten zawód także dlatego bo podoba mi się praca automatyków na kolei w czym utwierdziły mnie moje zajęcia na warsztatach, ostatnio jednak znalazłem wątek na jakimś forum, że praca przy sterowaniu ruchem kolejowym nie popłaca i że nie warto się tam pchać.                        Jakie są wasze opinie na ten temat ?? Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję  Smile
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
Nauka w szkole kolejowej - przez Zaciekawiony - 14.11.2021, 15:00
RE: Nauka w szkole kolejowej - przez 4est - 14.11.2021, 15:59
RE: Nauka w szkole kolejowej - przez CounterSpace838 - 14.11.2021, 18:21

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nauka do pracy dla dorosłych Spokojnie 5 2 410 30.05.2019, 19:35
Ostatni post: Gilbert

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.