Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rezerwacja miejsc sypialnych w pociągu Przemyślanin
#5
Podzielę się może doświadczeniem , otóż przerwa techniczna faktycznie dotyczy wszystkich kanałów sprzedaży, system o godz 00:31 ma wyprzedane własciwie 90% miejsc typu sypialny/kuszeta - na oblegane wakacyjne połączenia, z tym że przez internet nadal to troche kiepsko działa bo nie mogłem się nawet zalogować , ale byłem przy okienku kasowym czynnym 24 h w Krakowie , niestety , czekałem w kolejce od godz 23;45 , przede mną już był tłum ludzi chyba z 30 osób , 3 okienka kasowe otworzyły się równocześnie , niestety po 30 minutach oczekiwania na swoją kolej, wszystkie sypialne i kuszetki były wyprzedane, tak więc jedyny sposób na zakup miejsca w kuszetce/sypialnym to stanie w kolejce jako pierwszy, 4-5 godz przed zakończeniem przerwy technicznej, najlepiej od godz 19:00 Tongue , oczywiście z laptopem w ręku w razie czego można spróbować szczęścia przez internet w tym samym czasie, nauczony tą sytuacją juz wiem co będę robi za rok od godz 19;00 w Krakowie na dworcu głównym Wink życzę powodzenia wszystkich w zakupie miejsc w kuszetkach i sypialnych Wink
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: rezerwacja miejsc sypialnych w pociągu Przemyślanin - przez Morfi - 27.06.2019, 13:20

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TLK - czy powinna być obowiązkowa rezerwacja miejsc kosztem niższej ceny biletu? SAP102 1 1 003 29.08.2022, 21:07
Ostatni post: sopelsky
  Zakup biletu. Rezerwacja miejsca norbert 15 21 912 06.05.2016, 08:53
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.