Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kraków Płaszów] Przebudowa
#1
Bardzo mnie interesuje ten temat a w internecie oraz tutaj na forum praktycznie brak informacji na ten temat.

Z tego co udało mi się dowiedzieć to powstanie dodatkowy czwarty peron, perony będą dłuższe i wyższe (w tym celu wyburzane są budynki kolejowe tuż przy peronach) oraz będą zainstalowane 200 metrowe wiaty

Interesuje mnie parę kwestii:
-Jak to będzie z przejściem dla kolejarzy? Gdy perony będą wyższe i dłuższe przejście w aktualnym miejscu (koło parkingu) będzie niemożliwe lub mocno utrudnione. Nie słyszałem aby planowane było w tym miejscu przejście podziemne lub kładka. 
A kolejarze nie będą chodzić na około - musieliby iść do przejścia podziemnego a następnie przez cały peron co jest ogromną stratą czasu - to kilkaset dodatkowych metrów do przejścia.
-Co z przejściem podziemnym i graffiti w nim? Zostanie całkowicie usunięte czy zastąpione jakimś innym artworkiem? Zostanie tam zainstalowana winda?
-Schody na estakadę z nowego peronu czwartego - będą? Trochę byłoby głupie jak by z estakady można było dojść schodami tylko na perony nr 1 i 2, a na 4 już nie
-Jakieś planowane modernizacje torów w miejscu gdzie pociągi są obrządzane i czyszczone?
-Hm, z oczywistych zmian zapewne osoba zapowiadająca pociągi zostanie zastąpiona syntetyzatorem mowy oraz pojawią się też wyświetlacze
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
[Kraków Płaszów] Przebudowa - przez CoffeeIsLove - 19.01.2019, 21:23
RE: [Kraków Płaszów] Przebudowa - przez Adams - 20.01.2019, 22:47

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przebudowa Krakowskiego Węzła Kolejowego Adams 2 3 317 19.04.2018, 10:03
Ostatni post: peer2master
  Warszawa: Przebudowa linii średnicowej potrwa aż do 2024 r. kazio 0 1 912 02.05.2017, 19:18
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.