Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Góry, jeziora czy morze? Gdzie spędzacie wakacje?
#9
(09.08.2018, 18:37)DamianT napisał(a): Uważam również, że powinna wrócić tam możliwość dojechania busem, tak jak to było parędziesiąt lat temu.

Myślę że to nie jest najlepszy pomysł. Jakby wpuścili tamtędy busy, to za chwili by się upomnieli właściciele prywatnych aut że skoro busy mogą, to oni też by chcieli i z drogi do Morskiego Oka by się zrobiła autostrada. Tam bardziej wskazane by były pojazdy elektryczne typu Meleksy. Tutaj byłbym za tym, żeby one były dedykowane głównie dla osób niepełnosprawnych, którym dojście o własnych siłach sprawiałoby trudność, bo takim osobom także się coś od życia należy. Ta dedykacja powinna polegać na sporych zniżkach (lub nawet przejeździe darmowym) dla tych osób.

(09.08.2018, 18:37)DamianT napisał(a): A moja droga nie kończy się przy schronisku.
MOko to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. Szkoda tylko, że tyle tam ludzi, więc jeśli tam być to najlepiej do 9 rano. Później iść wyżej w góry Smile

Ja kilka lat temu schodziłem na Morskie Oko z Rysów (wchodząc na nie od słowackiej strony) i mimo dość sporego zmęczenia i późnej pory nawet przez myśl mi nie przyszło żeby skorzystać z tych furmanek. Poza tym grubo przed Palenicą zastał mnie zmrok i jakoś trafiłem, w przeciwieństwie do niektórych którzy w takim przypadku wzywają służby ratunkowe.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: Góry, jeziora czy morze? Gdzie spędzacie wakacje? - przez Adams - 09.08.2018, 19:03
RE: Góry, jeziora czy morze? Gdzie spędzacie wakacje? - przez pasqudek - 31.05.2023, 22:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.