Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival
#5
(03.06.2019, 09:21)rustsaltz napisał(a): Każdy szczyt przewozowy rodzi problemy, mnie osobiście nie dziwi, że PRy zrezygnowały z tych pociągów. Jeżdżące często dziwnymi trasami (więc trzeba zapewniać maszynistę i pilota), niemożliwe do upilnowania i przeprowadzenia kontroli, naprawdę wątpię że te 7 milionów z biletów pokryły koszty ich uruchomienia.
Jakoś w latach ubiegłych nie było z tym problemów, a teraz nagle się pojawiły? Przecież na prawo i lewo sieje się propagandę sukcesu jak to spółki kolejowe należące do skarbu państwa wychodzą na prostą, a tu nagle pojawiają się problemy z uruchomieniem kilku pociągów? Takie bajki to mogą wciskać dzieciom na dobranoc.
(03.06.2019, 09:21)rustsaltz napisał(a): P.S. Bawi mnie kałszkwał na fb spowodowany stwierdzeniem, że to Jarosław zabronił uruchomić te pociągi
A mnie to wcale nie bawi i nie dziwi. Tylko ktoś zaślepiony niektórymi ideologiami nie zauważy , jak niektóre środowiska robią wszystko, aby utrudnić działalność Owsiaka. Brak specjalnych pociągów do Kostrzyna, spowoduje że ludzie zaczną tam docierać komunikacją drogową, co spowoduje komunikacyjny chaos w mieście. To jest kolejny sposób na to, żeby na siłę udowodnić że Pol’and’Rock Festival to zło. Mam nadzieję, ze ludzie nie dadzą się na tą obrzydliwą propagandę nabrać.
(03.06.2019, 09:21)rustsaltz napisał(a): W mojej skromnej opinii: niech ten typ podróżnego wybierze samochód, ciekawe czy będzie tak chętny do dewastacji. Nie nauczyła mamusia szanować - nauczy ekonomia.
Znacznie większe dewastacje się zdarzają przy przewozie kiboli, a mimo pociągi do przewozu tego typu grup są uruchamiane. Jak widać są równi i równiejsi.
Głęboko wierzę, że decyzja o nieuruchamianiu pociągów na Pol’and’Rock Festival się PR-om czkawką odbije, czego z całego serca im życzę.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez Adams - 03.06.2019, 10:00
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez sztaba - 15.06.2019, 07:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.