Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasłonki PKP lata 70', 80', 90'
#1
Witam,

Szukam firan/zasłon ze starych składów PKP. Dostałem informację, ze ostatnio PKP pozbyło się starych brązowych zasłonek i wszystkie zostały wymienione, ale może ktoś sobie takowe zachował i chciałby odsprzedać? Smile

Poszukuje brązowych zasłon z logiem PKP (ale nie PKP Intercity). Zarówno tych starszych z okolic lat 80' i 90' jak i tych co jeszcze można było zobaczyć w pierwszej dekadzie tego wieku. Bardzo mi na nich zależy, ponieważ miałyby być one formą prezentu, niestety zupełnie nie wiem jak je zdobyć. Przeszukałem allegro, oraz 14D40, ale tam ich nie znalazłem. Może tutaj mi się uda? Smile

P.S.
Dorzucam kilka zdjęć firanek o które może chodzić. w formie linku do imgura. Jako, ze prezent ma być niespodzianką, to nie jestem w stanie określić, o które z nich chodzi dokładnie. Jedyną informację jaką dostałem to brązowe firanki PKP, ale raczej chodzi o te nowsze niż starsze Wink nie mniej, zbieram wszystkie ze zdjęć!


galeria firanek
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ławka peronowa lata 50/60 Jokku 0 1 082 18.11.2021, 00:41
Ostatni post: Jokku
  Brązowe zasłonki PKP ET40 8 6 251 29.08.2012, 08:21
Ostatni post: przem710

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.