Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakopane uruchomi miejskie autobusy
#16
DamianT napisał(a):Tylko jaki mam wybór? Ja i tak nie zostawiam dużo pieniędzy. jedynie nocleg i wyżywienie. Rzadko kiedy kupuje coś ponadto. Nie wiem, może jestem złym turystą, który kocha przyrodę, a nie ten badziew na Krupówkach Wink.
Ty złym turystą? To ja jestem jeszcze gorszym, żarcie kupuję u siebie, gaz do auta tankuję też u siebie, auto zostawiłem ostatnio na parkingu za 7 PLN, bilet wstępu to standardowo 5 PLN i idąc w góry nie zahaczyłem nawet o jedno schronisko, zarobić na mnie nie zarobili, tak że nie jesteś taki zły Wink
DamianT napisał(a):Przejdę wszystko po polskiej stronie (jeszcze troszkę zostało Wink ), to zacznę jeździć na Słowację Smile
Tylko, że chcąc chodzić po Tatrach słowackich to trzeba się trzymać szlaków znakowanych i to tylko między 15 czerwca a (bodajże) 1 listopada, ewentualnie wynająć sobie przewodnika tatrzańskiego, a to już spory wydatek, bo w euro (podobnie jak kolejka na Łomnicę - 38 euro).
Bajka o czasie.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Mazowieckie] WKD bierze się za autobusy. masovian 0 2 984 09.05.2016, 10:40
Ostatni post: masovian
  Elektryczne autobusy rustsaltz 2 2 932 29.06.2014, 14:04
Ostatni post: mikrobart

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.