Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barbakan z Przemyśla do Szczecina - spóźnienia
#1
Witam wszystkich,
jestem nowy na tym forum, zarejestrowałem się by się upewnić i zadać kilka pytań.
Chcę pojechać w najbliższym czasie do Kalisza z Sędziszowa Małopolskiego, i być w Kaliszu możliwe najwcześniej jak to możliwe (najlepiej z rana) możliwe z najmniejszą liczbą przesiadek.
Najlepsze chyba połączenie jakie znalazłem to o 4:10 pociąg PKP Intercity IC38100 Barbakan do Wrocławia Głównego, a tam przejście na PKS i autobus do Kalisza. PKP twierdzi że pociąg dojeżdża do Wrocławia o 10:51, we Wrocławiu najbliższy autobus jest o 11:10, czyli bardzo dla mnie korzystnie, ale obawiam się że cudem byłoby gdyby pociąg się nie spóźnił. Kolejny jest pociąg, dopiero o 11:43 i w dodatku jedzie dłużej, przez co tracę na czasie (normalnie byłbym w Kaliszu już około 13:38 a tak to dopiero 14:41) a później o 11:45 autobus który dojeżdża do Kalisza tak samo (podobno) itd.

Jest jakaś możliwość by sprawdzać sobie codziennie czas o którym ten pociąg przyjeżdża do Wrocławia, żeby sprawdzić jak to jest z tymi spóźnieniami? Byłbym bardzo wdzięczny jeśli wypowie się ktoś kto jeździ na tej trasie. Wysłucham tez lepszych propozycji na dojechanie (ale oby prostych, nie jestem przyzwyczajony do jeżdżenia tak daleko samemu a każda przesiadka to kolejne ryzyko gdy się spóźnię)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Międzynarodowy skład do Szczecina ? maciek2007 2 2 331 10.02.2021, 11:02
Ostatni post: maciek2007

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.