Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowane liczne postoje Pendolino - kolej szybka czy regionalna?
#91
Wali mi z kroka napisał(a):Jestem nowy
Już widzę że Twój poziom kultury i wypowiedzi będzie niski.

Wali mi z kroka napisał(a):3 - zakup Pendolino to nic że 250 nie pójdzie
Skąd ta informacja? Składy są skonstruowane do jazdy z prędkością 250 km/h. To że nie pojedziemy tyle w tym roku i następnych latach nie wyklucza tego że nigdy tyle nie pojedzie.

Wali mi z kroka napisał(a):Jak myślicie który projekt jest najdroższy
Z takim myśleniem to tylko do polityki. Nie patrzy się ile to kosztuje tylko co z tego będzie. Przykładowo projekt X mógł kosztować miliardy jednak zyski, poprawa pewnych warunków, jakości powodują że ten projekt będzie się opłacał bardziej niż projekt Y który był 20 razy tańszy.

Wali mi z kroka napisał(a):Pendolino wyobrażasz sobie pas startowy o długości 600 km ? Wyobrażasz sobie że do każdego! obywatela wsiadającego do tego cuda skarb państwa dopłaci średnio 280 zł?
Jakiś rachunek finansowy zaprezentujesz? Czy to tylko Twoje "wolne" domniemanie?

Wali mi z kroka napisał(a):Wyobrażasz sobie że kosztem Pendolino zlikwidowano by kolejki w szpitalach i oczekujących na zabieg?
Jasne, a transport publiczny niech dalej się cofa względem innych państw.

Wali mi z kroka napisał(a):Mydlą wam oczy, a wy jak baranki na rzeż.
Narazie to Tobie zamydlono oczy bo wypisujesz tylko to co usłyszałeś w mediach. Nie? To odwołaj się chociażby do rzekomego wjazdu ED250 na Centralny w czerwcu tr.?

Wali mi z kroka napisał(a):Wierzcie mi, są ludzie śmiejący się z Polaczków.
Jeżeli sam siebie określasz polaczkiem to już źle o Tobie świadczy. Od niedawna mieszkam w Szwecji i tutejsza Polonia nie narzeka na tego typu komentarze.

Wali mi z kroka napisał(a):Jak myślicie dlaczego niektóre kraje utajniły wyniki finansowe Pendolino. Tak, tak nie z powodu zysków, a gigantycznych strat.
Yyy że jak? Chiny mają 140 sztuk bez wychylnego pudła i generują zyski. Włochy nie narzekają. Oczywiście nie znam tamtejszej specyfiki, może ktoś był w kraju gdzie jeździ Pendolino lub ma jakieś wyniki finansowane?

Wyraźnie widać że idą wybory :-D
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strefa ciszy w Pendolino? Zielona1 17 16 376 03.05.2020, 00:52
Ostatni post: EP09-35
  Premiera Pendolino - błędy, wpadki, usterki Paweł Piotr 239 67 749 14.06.2018, 13:21
Ostatni post: Adams
  Pendolino w Niemczech wołodyjowskiIC 4 3 384 07.01.2017, 12:12
Ostatni post: szy_mat
  Pendolino - pierwsza klasa tańsza od drugiej? szy_mat 9 5 680 29.04.2016, 09:15
Ostatni post: klemenko
  Pendolino pojedzie Wiedenką? kazio 1 3 184 28.07.2015, 08:51
Ostatni post: hutterdm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.