Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KM] "Słonecznym" nad morze
#67
masovian napisał(a):I po co powtarzasz takie bajki? Wystarczy wejśc na stronę PICu i zobaczyć że na jutro są bilety za 49 zł... I na EIP kupowałem bilety na 20 min. przed odjazem za 49 zł...

przewoz napisał(a):Za 2 zł nie ma biletów na tej trasie. Minimum jakie PB przyjęło to... 49zł.

Znowu bajki opowiadasz. Sam jechałem za 2 zł do Gdańska i to wtedy gdy kolej jeździłą 7 godz. Nawet gdzieś chyba mam bilet...

Ad. 1: bajki? Właśnie wszedłem na stronę IC i na jutro mam 10 pociągów EIP i tylko 2 po 49 zł: jeden w środku dnia (nie dziwne, że brak chętnych) i drugi po 20, czyli w godzinach, w których po prostu obowiązuje cena 49zł
Ad. 2: tak, w czasach kiedy kolej jeździła "7 godzin" (chyba mowa o TdP) bilety promo były. Potem PB się wycwanił i w okresie wakacyjnym wtrącili cenę stałą. Poza sezonem wtrącają promocje.

A tak w ogóle, co tak ci nie pasuje ten Słoneczny. Jeden pociąg w dobie. Taki zły, tak nie pasuje? To nie jeździj. Sam napisałeś, że tłumy potrafią jechać. Niech jadą.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.