Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KM] "Słonecznym" nad morze
#62
przewoz napisał(a):IMO miejsca w Bombardierze jest niewiele mniej od Pendolino, wiem co mówię - jedny drugim najeździłem się już nie raz.

Istnieje drobna różnica. W EIP miejsca są rezerwowane. A w "Słonecnym" w weekend wakacyjnego jak nie wsiadzeisz na Zachodnim, to zwykle stoisz te ponad 3 godz.

przewoz napisał(a):Za 49zł bilety kończą się w tej relacji na kilka dni przed pociągiem. Za 50zł jeździ się choćby 5 minut przed odjazdem.


I po co powtarzasz takie bajki? Wystarczy wejśc na stronę PICu i zobaczyć że na jutro są bilety za 49 zł... I na EIP kupowałem bilety na 20 min. przed odjazem za 49 zł...

przewoz napisał(a):Za 2 zł nie ma biletów na tej trasie. Minimum jakie PB przyjęło to... 49zł.

Znowu bajki opowiadasz. Sam jechałem za 2 zł do Gdańska i to wtedy gdy kolej jeździłą 7 godz. Nawet gdzieś chyba mam bilet...

przewoz napisał(a):Inna sprawa - do dziś pamiętam widok kajaków na dolnym pokładzie piętrusa Smile
Zmieść to w PB albo w Pendo Big Grin

No może dla kajakarzy "Słoneczny" jest idealny. Ale ilu ich jest w skali woj. mazowieckiego?
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.