Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy stare malowanie pojazdów wyglądały lepiej?
#16
Gordon napisał(a):Mnie się biały nie podoba
Gordon napisał(a):A mnie sie od małego dziecka kolej kojarzy z zieloną lokomotywą i już.
Na całe szczęście nie decydujesz o tym, jak wygląda polski tabor ;-)

Historia do muzeum, nowoczesność na tory. Niestety, oliwki i zieleń to relikt przeszłości. Można bawić się w pojedyncze egzemplarze, które ucieszą fanów czasów dawniejszych ale nie przesadzajmy z rozmachem.

"Ooo, zielony/oliwkowy wagon, jechałem takim 30 lat temu. Niewiele się widać na kolei zmienia...". A wizerunek spada, jeszcze niżej i niżej, nawet z takich błahych powodów.

[ Dodano: 2013-08-07, 18:31 ]
Gordon napisał(a):To nie prywatna firma tylko państwowa i jako obywatel płacący podatki oraz kupujący bilety (w ilości większej niż przeciętny Kowalski) mam prawo mieć swoje zdanie.
Oczywiście, że masz prawo. Szanuję je ale uważam za oderwane od rzeczywistości. Płacę podatki, mam prawo! ;-)

Gordon napisał(a):Po to za komuny były wagony oliwkowe by nie brudziły się szybko, wychodzi to jeszcze z czasów parowozów kiedy leciała sadza.
Ach, ta PRLowska mentalność. To, że coś jest ciemne to nie znaczy, że się nie brudzi. Brud jest mniej widoczny ale brudne jest tak samo. Jakbyś w zieloną lokomotywę chlupnął takim błotem jak dostała ja siódemka ze zdjęcia to też byłaby brudna.

Tabor trzeba myć a nie malować (najlepiej na czarno).
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pkp, stare malowanie SAP102 2 4 928 13.06.2016, 10:02
Ostatni post: szy_mat
  Stare zdjęcia i dokumenty Linia424 19 8 754 01.03.2015, 16:41
Ostatni post: Linia424

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.