Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - Budapeszt "Varsowia"
#1
Witam, mam kilka pytań. Zastanawiam się nad podrożą do Budapesztu z Warszawy, pociągiem Varsowia. Podróż trwa ponad 10h więc chcę się zapytać o jakość tego składu. Jechał ktoś nim? Jakie są wagony? Jak wygląda klasa pierwsza i druga i jak plasuje się ich cena. Ostatni raz jechałem PKPkiem (kilka lat temu) "Lubuszaninem" TLK Warszawa - Zielona Góra, to było straszne skład chyba się nic nie zmienił od 20 lat, te same fotele, zepsuty stojaczek, mały zapełniony śmietnik, nie wspomnę o toalecie: brak wody, WC zapchane - śmierdzące. Ponad 10 lat temu jeździłem na wakacje nad morze PKP, ze względu na wydłużając się podróż i straszny standard zaniechałem i dopiero po wielu latach jechałem tym Lubuszaniem i chyba nic się nie zmieniło, a jak jest dziś pewnie w tych TLK dużo się nie zmieniało. Parę razy w TV pokazywali te luksusowe toalety w naszych pociągach. A jak jest z tym Ekspresem Varsowia, pewnie na taki luksus jak internet nie można liczyć ale może przynajmniej gniazdko do prądu aby można było podłączyć laptopa i przez te 10h coś sobie pooglądać no i może z toalety można skorzystać nie zamykając nosa i nie używając płynów do zabijania bakterii do rąk( jak to moje znajome opowiadają). Dzięki wszystkim za każde info :-)
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TLK 407 Warszawa - Budapeszt - jakie wagony i komfort w sypialnym? qlex 4 4 047 01.09.2015, 09:44
Ostatni post: qlex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.