Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w FAQ
#31
mikrobart napisał(a):Myślę, że nasz moderator techniczny powie mi jak to się robi i powoli będę w tej kwestii działał. Potrzebowałbym tylko listę adres -> link, żeby wpisywanie szybko szło.

Żadnych list, żadnego ręcznego przepisywania. To się musi robić automatycznie na podstawie mechanizmu podobnego do tagów. Najpierw tagi, które są kluczowe dla przejrzystości i przyjazności projektu.

theqkash napisał(a):Co więcej szkoda, że dokuwiki nie ma możliwości wprowadzania "ładnych adresów" (chyba, ze ma a o tym nie wiem - nie zagłębiałem się), wtedy byłoby to jeszcze bardziej sensowne.

Ma, ale to wyłączyłem ;-> Po przejściu do postaci "faq.forumkolejowe.pl/" będzie można znów pomyśleć jak chcemy by to wyglądało.

kazio napisał(a):Ale różne rzeczy (np potwierdzenie opóźnienia, zmiany pociągu) konduktor potwierdza na odwrocie biletu . Jak to wygląda w praktyce gdy bilet jest hi-tech? Wydrapuje się gwoździem na odwrocie tableta?

Konduktorzy PKPIC poświadzczenia (np. o opóźnieniach) drukują z terminali. Sądzę, że każdy konduktor ma przy sobie jakiś kawałek kartki, który może opieczętować i napisać na nim dowolną treść.

W tym przypadku szukasz dziury w całym...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.