Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michałoróżności
Reaktywacja Nysa - Kamieniec Ząbkowicki
Pod koniec kwietnia wróciły łikendowo pociągi pasażerskie na linii nr 137 między Nysą a Kamieńcem Ząbkowickim. Pogoda szykowała się piękna, więc zaplanowałem zaliczanie. Pierwotnie miałem wracać tego samego wieczora do Krakowa, ale znalazłem tani nocleg w Kłodzku, dzięki czemu mogłem zorganizować dwudniowy wyjazd z wizytą w Czechach.
W sobotę 28 kwietnia pojechałem do Opola pociągiem IC, tam przesiadłem się na Regio do Nysy, gdzie miałem kilka godzin na zwiedzanie. Klu tego dnia była linią nr 137 między Nysą i Kamieńcem, ja udałem się na zwiedzanie i na noc do Kłodzka. Drugiego dnia zaliczyłem w końcu ostatni odcinek linii nr 276 z Kłodzka do granicy za Międzylesiem. W Czechach starałem się zaplanować trasę po lokalkach, ale przez vyluki i awarię Nurka nieco zmieniłem plany. Stanęło na trasie Lichkov - Letohrad - Usti n. Orlici - Chocen - Vaclavice - Starkoc - Vaclavie - Nachod - Mezimesti. Następnie zaliczyłem drugi reaktywowany w tym roku odcinek - linię nr 291 Mieroszów - Boguszów Gorce Wschód. W końcu wróciłem przez Wrocław do Krakowa.

Więcej na blogu Michałorożności

[Obrazek: IMG_20180428_151201.jpg]

[Obrazek: IMG_20180428_151605.jpg]
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.