Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michałoróżności
#23
Pora znów zacząć relacjonować!

Proteza, Lwówek i wrocławskie łącznice
17 maja przyszedł czas na pierwszy w tym roku wypad kolejowy. Padło na Lwówek Śląski - linią nr 283 miałem przejechać się w tamtym roku (odcinkiem Jelenia Góra - Lwówek), ale akurat w tamtym czasie nieustannie jeździła ZKA. W końcu zrezygnowałem z tego pomysłu i już przekreśliłem swoje szanse na przejechanie się tą linią. Wraz z ujawnieniem zarysu rozkładu KD na 2015 rok pojawiły się informacje o pociągu "Dolina Bobru" z Jeleniej Góry do Wrocławia przez Lwówek i Zebrzydową, jednak prawdę mówiąc nie wierzyłem w jego pojawienie się. Lecz, na szczęście, myliłem się i taki pociąg rozpoczął kursowanie po dolnośląskich torach. Zdecydowałem się więc skorzystać z okazji.
Tak więc 17 maja o 5:37 wyjechałem z Krakowa pociągiem IC3600 "Józef Chełmoński". Przy okazji zaplanowałem sobie zaliczenie całości protezy koniecpolskiej oraz linii nr 132 Opole - Wrocław Główny (bo podróż miedzy tymi dwoma miastami odbyłem wszystkimi możliwymi drogami poza tą).

Więcej na blogu Michałoróżności

[Obrazek: Okw4LOrm.jpg]

[Obrazek: Dg7cCY8m.jpg]

[Obrazek: yIpSMgpm.jpg]

[Obrazek: Bxe8CQ2m.jpg]

[Obrazek: 5SFAFHtm.jpg]

[Obrazek: chZRL7tm.jpg]

Więcej na blogu Michałoróżności
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.