Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Pasażerowie zadowoleni z usług MPK
#1
Cytat: Pasażerowie MPK są zadowoleni z usług przewoźnika. Z przeprowadzonych w grudniu ubr. badań wynika, że 70% respondentów dobrze lub bardzo dobrze ocenia MPK. Tylko 15% badanych przewoźnika ocenia źle lub bardzo źle.
"Wrocławianie są bardzo zadowoleni z punktualności komunikacji miejskiej. Bardzo dobrze i dobrze ocenia ją 80% respondentów, a tylko niecałe 20% jest przeciwnego zdania. Wysoko mieszkańcy ocenili czystość pojazdów MPK. Notę pozytywną wystawiło 70,7% ankietowanych. W zdecydowanej większości mieszkańcy są zadowoleni z oferty połączeń transportu miejskiego. Bardzo dobrze i raczej dobrze ocenia ją 71,4% respondentów" - czytamy na miejskiej stronie <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.wroclaw.pl">www.wroclaw.pl</a><!-- w -->

Najbardziej wrocławian dzieli sprawa ceny biletów.
Całość: Gazeta Wrocławska

Na temat usług świadczonych przez wrocławskie MPK mam niejednoznaczne zdanie. Z jednej strony siatka połączeń jest gęsta, a tramwaje kursują dość często. W porównaniu na przykład z Bydgoszczą komunikacja we Wrocławiu wypada pod tym względem lepiej. Ceny biletów są wysokie, ale to niestety norma w Polsce. Tabor tramwajowy jest w miarę nowoczesny, natomiast wiele autobusów to antyki i nie piszę tu tylko o Ikarusach pełniących rolę dodatków szczytowych. Nawet uchodzące za nowoczesne Volvo 7000/7700 mają już ponad 10 lat, po mieście krąży też pełno wiekowych Jelczy.
Właściwie gdybym miał oceniać tylko komunikację tramwajową to też byłbym zadowolony. Niestety często muszę korzystać z autobusów, a w tej kwestii jest niedobrze. Jak już pisałem, tabor jest dość archaiczny, chociaż swoją rolę spełnia. Dużo gorzej jest z dotrzymywaniem rozkładu. Nie wiem kto układa tak nierealne rozkłady jazdy, nawet poza godzinami szczytu autobus potrafi spóźnić się o 5 minut. A po głowie za spóźnienia obrywa kierowca, zamiast tego, kto ułożył taki rozkład, a raczej dał wytyczne do takiego śrubowania rozkładów jazdy we Wrocławiu, bo jestem świadom tego, że wykonują to zadanie raczej biurowe żuczki, a nie MPK-owscy "arystokraci".
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.