Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy opłaca się jechać I klasą w TLK?
#1
Witam
Chciałem zadać pytanie dotyczące opłacalności I klasy w pociągach TLK. Próbując dowiedzieć się czegokolwiek na ten temat w internecie, znalazłem sensacyjne wieści w mediach jak to "I klasa gorsza od II klasy" gdzieś tam, forum typu ogólnego gdzie ludzie narzekają i w sumie tyle. Więc postanowiłem, że spytam się tutaj. Mieszkam na stałe za granicą, ale w wakacje będę w Polsce i planuję podróż z Lublina do Gdańska oraz z Lublina do Szczecina w ciągu wakacji.

Z racji tego, że mam kartę ISIC, dopłata do I klasy kosztowałaby ok. 20 zł, co jeśli dawałoby mi większy komfort jazdy nie jest jakimś bogactwem, biorąc pod uwagę fakt, że podróz trwa ~9 godzin. Ale nie wiem, czego się spodziewać? Na trasach między Lublinem a Warszawą najczęściej spotykałem się z wagonami "pierwszej klasy przerobionymi na drugą" - czyli w zasadzie czy jest sens kupować I klasę?
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy mogę jechać pociągiem mając 11 lat? LubięKolej 2 3 061 25.08.2017, 21:17
Ostatni post: LubięKolej
  Pendolino - pierwsza klasa tańsza od drugiej? szy_mat 9 5 796 29.04.2016, 09:15
Ostatni post: klemenko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.