Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baza noclegowa
#88
Witajcie ! To może i moje informacje się przydadzą. Nocowaliśmy / lato 2016 / u takiego gościa niedaleko Kobylnicy / linia Poznań - Gniezno / Nazwy miejscowości nie pamietam ale jakieś 500 m od przystanku kolejowego. Gość wynajmował pokój na dwie , trzy osoby. Cena / 2016 / 40 pln. Może i niezbyt tanio ale po przyjeździe częstował od razu niezłą grochówką / takie bistro przy drodze prowadził /, chleb, smalec, ogórki do woli. A co ważne odbierał nas i odwoził na przystanek. Dom taki z lat 90 tych ale czysto schludnie, łazienka, kuchnia do dyspozycji / wspólna /. Można zamówić pranie a nawet zostawić samochód na posesji. Mam niestety tylko telefon i maila  / mam nadzieję, że mogę podać / - 735 230 107, mail bolcio63@wp.pl . Nie wiem czy są jeszcze aktualne. Osobiście mogę polecić. No i taki też trochę Mk bo w pokoju wisiała niezłych rozmiarów mapa sieci PKP z początku chyba lat osiemdziesiątych. Jak coś więcej się dowiem to dam znać. Pozdrawiam.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baza noclegowa 2018 SAP102 0 1 931 29.01.2018, 13:38
Ostatni post: SAP102

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.