Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kody ofert na biletach
#31
Tylko , że sporo tam jest nieścisłości. Brakuje paru nowych ofert, są oferty, których już dawno nie ma. Ale ciekawe to jest. na przykład nauczyć się numerów stacji i kupić bilet od stacji powiedzmy 176 do 777 . A by się w kasie zdziwili ...
Odpowiedz

#32
kris123, Uwierz mi że kasjerki znają kody Smile przynajmniej ze swojego "rewiru" i nie były by zdziwione. Nierzadko znają nawet te 4ro cyfrowe, np. 8802 Chałupki Gr. Smile
Odpowiedz

#33
Oczywiście, że znają, po to te kody są żeby je szybciej wpisywać. Natomiast mogłyby być chyba zdziwione taką formą zamówienia. :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#34
Kiedy wprowadzano terminale u konduktorów jeden z nich wprost mnie zapytał, czy nie znam kodu stacji "bo wbijając Chełm, mam zwykły i miasto, ale Śląski nie". Ot, taki urok zbieżnych nazw... Kasjerka by to pewnie przetrawiła, wszak nawet kupowanie biletu z Czechowic do Katowic przez Rybnik przyjmuje apatycznie, więc co ją może zdziwić?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#35
A to ciekawe. Może "Śląski" wypadł z sortowania listy ze wzgl. na kodowanie polskich znaków. Takie rzeczy się wciąż zdarzają, niestety.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#36
Jest to ułatwienie wystawienia biletu. Ale przeważnie znają duże stacje i stacje w swoim rewirze. A na marginesie ciekawem jaka relacja by wyszła z 176 do 777 :-P
Odpowiedz

#37
777 raczej nie ma... gdyż te kody to nie są "od tak po prostu"
zależą od starych okręgów DOKP oraz alfabetu.
Odpowiedz

#38
A to nawet nie wiedziałem. Dzięki za informację. A na marginesie w wykazie są chyba wszystkie stacje, nawet te już nieużywane.
Odpowiedz

#39
Witam,
czy ktoś z Was orientuje się jaki jest kod oferty na bilet grupowy Euro- Nysa?
Pozdrawiam
Odpowiedz

#40
Polecam: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedyst...ocy/Kurs90 - czyli kod na grupowy Euro-Nysa to 520.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.