Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICC
#61
Aa, takie buty, i po prostu tak na gębę sobie pominąć W4?
Odpowiedz

#62
Przekroczenie wskaźnika W4 jest traktowane jak pominięcie semafora.
Odpowiedz

#63
Oczywiście, normalnie jest powoływana komisja, pomijając to że jak podciągnie 50 m, to 1,5 wagonu za peron wyjdzie od przodu
Odpowiedz

#64
(12.06.2021, 11:00)War2019 napisał(a): Czy w drugim pytaniu na pewno chodziło o posterunek odstępowy czy może odgałęźny? Odstępowy reguluje tylko wjazd na kolejny odstęp, nie ma możliwości zmiany toru
Oj, dziwne to pytanie. Zakładam że pociąg został wyprawiony z posterunku zapowiadawczego od razu na tor przeciwny do zasadniczego. No i skoro jest pytanie o rozkaz, nie ma tam odpowiedniego urządzenia sygnałowego, blokada jest jednokierunkowa? Dyktowałbym "S", ale poszperam w instrukcji, bo szczerze to mnie zaskoczyłeś tym pytaniem Wink
Odpowiedz

#65
Też jestem już po rozmowie. Na te pytania odpowiedziałem ale niestety te zadania błędnie zrobiłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#66
Powiedzieli cos, ze sa szanse na przyjecie? Co odpowiedziales zle i jak mialoby brzmiec poprawnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#67
Czyli zadania i pytania te same? Myślałem że losują jakieś zestawy.
Odpowiedz

#68
(12.06.2021, 08:56)Tomaszyniok napisał(a): W pierwszym zadaniu miałem pociąg ma 250m długości i wjeżdża na przystanek osobowy o krawędzi peronu 200m a w ostatnim wagonie są osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich, które mają wysiąść na tym przystanku. Postępowanie w takiej sytuacji masz opisać i dostajesz do pomocy ie1 ir1 ir5 ir9.

Drugie zadanie to pociąg jedzie na odcinku dwutorowym i przy posterunku odstepowym będzie wjeżdżał na tor lewy. Na jaki rozkaz pojedzie... 

Jest na to 15minut i 5 minut na omówienie

Ale chore pytania. Ja już jeżdżę a nie znam o odpowiedzi na pierwsze xD. Chociaż wydaję mi się że trzeba się zatrzymać przed W4 i zamknąć ostatnie wagony i wypuścić tą osobę na na 200 metrze.
Co do drugiego pytania to albo na sygnał zezwalający i W24 lub rozkaz pisemny N.
Odpowiedz

#69
(12.06.2021, 17:36)marek.morwa napisał(a): Co do drugiego pytania to albo na sygnał zezwalający i W24 lub rozkaz pisemny N.
O ile się nie mylę to Ty się mylisz- na posterunku odstępowym jedzie się albo po torze prawym albo po lewym, bez zmiany. Jadąc po lewym jeśli mamy już dostać jakiś rozkaz na przejazd na odstępowym to S.
Odpowiedz

#70
(12.06.2021, 16:55)Boxx napisał(a): Czyli zadania i pytania te same? Myślałem że losują jakieś zestawy.
Ja miałem jakieś inne te zadania. Nie spodziewałem się takiego progu. Po rozmowie już nie pamiętałem..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#71
(12.06.2021, 10:54)Tomaszyniok napisał(a): Tu chodzi o pominięcie wskaźnika w4 i podjechanie składem te 50m za wskaźnik.

A komisja potwierdziła że taka jest prawidłowa odpowiedź ? Bo szczerze mówiąc jak bym dostał takie pytanie to pewnie odpowiedziałbym że zgodniez instrukcją nie mogę pominąć wskaźnika w4 a pomoc przy wysiadaniu (przeprowadzenie tych osób do wagonów stojących przy peronach) powinna zapewnić drużyna konduktorska
Odpowiedz

#72
A dlaczego? W4 to przecież tylko kawałek pomalowanej blachy.
Odpowiedz

#73
A semafor to niby nie jest pomalowana blacha? Przy ph W4 to świętość.
Odpowiedz

#74
Jeśli ktoś pisze ,że jakikolwiek wskaźnik to tylko blacha czyli patrz nie ma co sie tym przejmować,to z taką osobą nawet nie ma co wymieniać korespondencji,pozdrawiam i powodzenia z takim myśleniem....życie koledze pokaże co może taka blacha .
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#75
Ktos juz dostal odpowiedz po rozmowie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.