Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maszynista z kolejki dolnośląskiej pod wpływem narkotyków?
#1
Nie wiem czy można na tym forum pisać "źle" na temat KD, bo tu dużo szych z tej firmy ponoć jest, ale zaryzykuję. 

https://wroclaw.naszemiasto.pl/wroclaw-a...c1-7872581


Zapewne na niego polowali od dłuższego czasu, ale przydałoby się sprawdzić innych Wink Wszak przy 350 godzinach nadliczbowych zapisanych w umowie o pracę to chyba nie dziwota że się ludzie tam "dopingują". Ciekawe czy jest to kamyczek do wielkiej lawiny czy jak zwykle ukręcą łeb i dalej będą siać propagandę na FB jacy to oni fajni są.
Odpowiedz

#2
Może jest to temat dla mnie neutralny, ale przypomniały mi się też wypadki autobusów Arrivy w Warszawie.
Odpowiedz

#3
Już pomijając główny wątek, to chętnie poruszę kwestię dlaczego niby nie można źle mówić o KD? Na tym forum z tego co wiem panuje wolność słowa, więc nikt tu raczej krzywo nie będzie patrzył jeśli źle o nich napiszesz. Sam jestem przeciwnikiem tego co wyprawia obecny zarząd, mimo że jestem mieszkańcem dolnego śląska. Zapraszam również do dyskusji w dziale "kolej regionalna" nt. KD.
Odpowiedz

#4
Ok dzięki za naprowadzenie na właściwą ścieżkę! Wątek do przeniesienia.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.