Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ograniczenie prędkości
#1
Witam, nurtuje mnie jedna sytuacja. Załóżmy że dostałem rozkaz pisemny '' O'' w którym pisze :prędkość 40kmh, prace torowe w trakcie na torze nr. 2. Jadąc torem prawym nr 1 widzę wskaźniki W14 przed którymi nie ma wskaźników uprzedzajacych W6 ani od jednej strony ani od drugiej, dodatkowo wskaźniki W14 są zasloniete folią od drugiej strony tak jakbym jechał z powrotem torem Prawym. Robot drogowych nie ma tam od dłuższego czasu, dyżurny mówi że można jechać. Jak w tej sytuacji powinien zachowac się maszynista?Dodam tylko że prędkość rozkladowa w tym miejscu to 100kmh.
Odpowiedz

#2
Tak właśnie działa nasza PLKa... Dostałeś rozkaz z ograniczeniem to później jak się coś stanie będzie Twoja wina, lub większość Twojej winy. Dyżurny mimo że nagrany na RTF, to może powiedzieć że przecież miałeś rozkaz a nie dostosowałeś prędkości. Taką sytuację powinien skontrolować UTK, niestety.
Odpowiedz

#3
Mnie uczyli, że miarodajne to co na papierze. Poza tym zachowywać należy się tak, żeby zapewnić większe bezpieczeństwo. Jeszcze bezczelnie bym zgłosił WCJ na R307.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
Mnie też! Mnie też! Dyżurny ruchu jak kot zawsze spadnie na cztery łapy, a wytłumaczyć się z WCJ to nie problem!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prędkości na przejazdach kolejowych wizzair98 7 8 920 25.01.2014, 22:27
Ostatni post: szakal
  Prędkości manewrowe? dring 3 9 788 30.04.2013, 05:20
Ostatni post: MichałŁ

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.