Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca jako konduktor w IC
#1
Witam. Składałem aplikację na stanowisko konduktora w IC w Warszawie. Chciałem spytać o kilka rzeczy. Przede wszystkim czy jest duże zainteresowanie i czy jeśli zaproszono mnie na rekrutację to czy mogę liczyć na to, że jestem brany pod uwagę do przyjęcia? Po drugie, to na jakie zarobki można liczyć od razu po przyjęciu, chodzi mi o podstawę, socjal, dodatki itp. Czy ogólnie jest to praca lukratywna i rozwojowa? Pytam, bo spotkałem się z różnymi opiniami. Jedni strasznie narzekali, że to praca ew wakacyjna itp, inni chwalili. Pracowałem wcześniej jako sokista, doszedłem do służby więziennej, jednak ogrom nadgodzin mnie wykańcza i zastanawiam się nad powrotem do pracy na kolei. Bardzo bym prosił o odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania i ogólne opinie na temat tej pracy. Pozdrawiam.
Odpowiedz

#2
Taki temat już jest.
https://www.forumkolejowe.pl/showthread.php?tid=6573
Odpowiedz

#3
Siema siema. Pracuje jako nastawniczy prawie 3 lata już. Zastanawiam się nas przeprowadzka do Krakowa i w związku z tym z przeniesieniem służbowym lub zmiana pracy. Mysle o konduktorze w ICC. Widziałem ze aktualnie trwają przyjęcia. Możecie mi powiedzieć jakich zarobków na początku można się spodziewać i dalej po zdanych egzaminach? Jakie wymagania? Jak z tym językiem? Wymagania co do kwalifikacji raczej spełniam jeżeli chodzi o szkole (jestem po hotelarstwie) a dodatkowo kolejarz (mysle, ze to ma ogromny wpływ). Zastanawiam się jednak nad tymi językami... nigdy nie byłem orłem z języków obych. Jakiejś totalnej tragedii nie ma, ale nie jest za dobrze.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Kobieta, jako maszynista w Cargo - Dlaczego nie? MartaMechanikCargo 5 721 20.03.2024, 12:02
Ostatni post: vulcan
  konduktor koleje wielkopolskie kamarama 0 333 08.12.2023, 15:35
Ostatni post: kamarama
  Praca jako rewident a uwalone badania na licencji Kamilnexia 4 1 121 08.06.2023, 23:19
Ostatni post: Kamilnexia
  Praca jako sygnalista - operator automatycznego systemu ostrzegania erkom 0 675 30.11.2022, 21:11
Ostatni post: erkom
  Praca jako stażysta maszynista w Kolejach Malopolskich kilka pytań sherdog 7 2 492 21.04.2022, 10:07
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.