Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Do dziś ma być informacja.
Dajcie znać czy dzwonili albo jak zadzwonią.
Odpowiedz

Informacja odnośnie czego?
Odpowiedz

O wynikach rozmowy.
Odpowiedz

Marcin , osoby zdające poprawkowy i miejący późniejsze rozmowy dostały emaila z informacją że max do dzis tj 24.11 dostaną odpowiedz o wyniku ich rozmów.
Osoby , które tak jak ja czekają już na rozpoczęcie kursu czekają na jakiekolwiek informacje a i ja myślałem, że jak dziś by dzwonili to coś więcej by było wiadomo. Ale wyszło jak wyszło i czekamy dalej.
Ciekaw jestem w związku z tym przedłużającym się terminem czy jednak nie zacznie sie wszystko dopiero po nowym roku.
Odpowiedz

Ok, rozumiem bo ja też czekam na rozpoczęcie kursu a swoją drogą to dzwonili do kogoś dzisiaj?
Odpowiedz

Kraków nie przesłał jeszcze wyników rozmów, teraz mają wysłać do końca miesiąca.
Odpowiedz

Przesłali wyniki.
Teraz tylko oczekiwanie na badania.
Odpowiedz

Cześć, niedawno zobaczyłem że szukają kandydatów na świadectwo do KD, składał ktoś tam aplikację? Co prawda do 30.11, ale mam nadzieję że jeszcze wezmą moje CV pod uwagę... Niby mam trochę daleko, ale w sumie to bym się pokusił bo ciężko teraz o to świadectwo, a licencja leży i się kurzy.
Odpowiedz

Niech Intercity dalej czeka z zatrudnieniem to się obudzi z ręką w nocniku.
Koleje Dolnośląskie właśnie ogłosiły nabór w swoich lokalizacjach więc pewnie część osób która tyle czeka na ruch IC zdecyduje się na niego.
Pewnie w innych regionach kraju może być podobnie , że np Koleje Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie zechcą zatrudniać ludzi i Ci zarówno odrzuceni przez IC jak i z informacją że są zakwalifikowani ale muszą jeszcze chwilę poczekać wkurzą się i złoża papiery do innych firm które konkretnie podejdzie do rekrutacji.
Odpowiedz

Jakiś powód chyba mają poza opieszałością. Obecnie trwa licencja (większość osób z naboru IC z całej Polski), koniec na przełomie stycznia i lutego. Nie wiem ile osób planuje się na świadectwo, ale może czekają na osoby z tej licencji, by nie robić dwóch świadectw zaraz po sobie?
Odpowiedz

Jezeli to co napisałeś jest prawdą i się sprawdzi to jest nie fair w stosunku do tych co już tyle miesięcy czekają na kurs.
Mogli by napisać np wiadomość że kurs zacznie się po zakończeniu licencji przełom stycznia i lutego a nie prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. W sumie rozmowe miałem pod koniec września a mamy koniec listopada.....
Odpowiedz

Pamiętaj że to tylko taka moja zgadywanka. Ta licencja z tego co mi wiadomo też miała się już wiosną zacząć, a zaczęła się we wrześniu (a większość osób bez badań...). Równie możliwe że zadzwonią do Was na dniach.
Odpowiedz

(30.11.2020, 16:17)ponio napisał(a): Niech Intercity dalej czeka z zatrudnieniem to się obudzi z ręką w nocniku.
Koleje Dolnośląskie właśnie ogłosiły nabór w swoich lokalizacjach więc pewnie część osób która tyle czeka na ruch IC zdecyduje się na niego.
Pewnie w innych regionach kraju może być podobnie , że np Koleje Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie zechcą zatrudniać ludzi i Ci zarówno odrzuceni przez IC jak i z informacją że są zakwalifikowani ale muszą jeszcze chwilę poczekać wkurzą się i złoża papiery do innych firm które konkretnie podejdzie do rekrutacji.

Nic się nie obudzi. Praktycznie nabory w IC się już kończą. Stan etatowy w drużynach trakcyjnych jest całkiem spory. Są sekcje gdzie stan zatrudnienia w ciągu trzech lat wzrósł nawet o 100%. Nie wierzcie we wszystko co mówią w telewizji.
Odpowiedz

Czyli w IC juz przyjecia beda sie konczyc ?? W sensie moze jeszcze jakis nabor i koniec na dlugie lata ?
Odpowiedz

Czy ktoś dostał już zaproszenie na badania lub jakąś konkretną informację odnośnie rozpoczęcia szkolenia?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 783 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.