Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Odnośnie świadectwa w IC to dzisiaj rano dzwonili do znajomego w sprawie egzaminu wstępnego, jeszcze w tym tygodniu w Krakowie, niestety ani do mnie czy też innych znajomych nikt nie dzwonił jeszcze!!A jak u was ktoś już miał telefon?
Odpowiedz

(31.08.2020, 13:48)MarcinKatowice napisał(a): Odnośnie świadectwa w IC to dzisiaj rano dzwonili do znajomego w sprawie egzaminu wstępnego, jeszcze w tym tygodniu w Krakowie, niestety ani do mnie czy też innych znajomych nikt nie dzwonił jeszcze!!A jak u was ktoś już miał telefon?

Cisza.
Odpowiedz

Hm z tego co wiem dzisiaj do kilku osób już dzwonili no nic trzeba czekać dalej
Odpowiedz

(31.08.2020, 17:49)MarcinKatowice napisał(a): Hm z tego co wiem dzisiaj do kilku osób już dzwonili no nic trzeba czekać dalej

Miejmy nadzieję, że najdłużej już czekaliśmy. Smile
Odpowiedz

Dzwonili do mnie dziś.
Odpowiedz

Potwierdzam - dzwonili.
Odpowiedz

Panowie w jakich lokalizaciach składaliście aplikacje i kiedy macie wstępne rozmowy?
Odpowiedz

Jutro - Kraków.
Odpowiedz

(30.08.2020, 14:02)Vostok napisał(a): @kandydat, ja miałem na myśli licencję na własny rachunek. Jeśli osoby są z naboru to już dawno skończonego (chyba z początku roku jak nie dalej).

Najlepiej jakby ic ogłosiło nabór na licencję. Chętni płacą z własnej kieszeni. Jeżeli się uzyska wynik pozytywny to gwarantują szkolenie na świadectwo. Czemu nie mogą tak zrobić ?
Odpowiedz

(01.09.2020, 16:05)kandydat napisał(a):
(30.08.2020, 14:02)Vostok napisał(a): @kandydat, ja miałem na myśli licencję na własny rachunek. Jeśli osoby są z naboru to już dawno skończonego (chyba z początku roku jak nie dalej).

Najlepiej jakby ic ogłosiło nabór na licencję. Chętni płacą z własnej kieszeni. Jeżeli się uzyska wynik pozytywny to gwarantują szkolenie na świadectwo. Czemu nie mogą tak zrobić ?
Bo kurs na licencję trwa trochę czasu, poza tym kursy które robi IC są stacjonarne co uniemożliwia pracę zawodową przez co sporo ludzi im rezygnuje na rozmowach (info od człowieka który pracuje w IC). Jest jeszcze kwestia badań lekarskich, wiadomo jak teraz działają KMP. Gdy masz już licencję robisz badania tylko raz.
Odpowiedz

Jak wam poszły testy?
Odpowiedz

Ty mowisz o testach a ja dalej czekam na telefon :/
Odpowiedz

A czy ktoś coś wie co z osobami które otrzymały maila o pozytywnie rozpatrzonej aplikacji ale niestety na telefon się już nie doczekały, to jakaś normalna zagrywka, że prawdziwa selekcja i tak się odbywa poźniej a maile wysyłają jak popadnie?
Odpowiedz

Jak wyglądają testy ?
Odpowiedz

(02.09.2020, 09:39)MarcinKatowice napisał(a): A czy ktoś coś wie co z osobami które otrzymały maila o pozytywnie rozpatrzonej aplikacji ale niestety na telefon się już nie doczekały, to jakaś normalna zagrywka, że prawdziwa selekcja i tak się odbywa poźniej a maile wysyłają jak popadnie?

To samo miałem teraz napisac ...myslalem ze jak mail otrzymany to telefon bedzie na 100 %
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Licencja maszynisty i świadectwo Adiqxz 1 57 Wczoraj, 13:11
Ostatni post: Dudi85
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 121 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 40 137 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 802 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 248 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.