Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Mam pytanie. Swego czasu było ogłoszenie w ŁKA na nabór na maszynistę. Wymagana była licencja i świadectwo uzupełniające maszynisty. Co to jest ? Chodzi oczywiście o świadectwo uzupełniające maszynisty
Odpowiedz

(19.08.2020, 12:08)Kamilnexia napisał(a): Marcin. Mam licencje mowisz ze na swiadectwo graniczy z cudem. Jestvto z zwiazane z koronawirusem. Czy juz rynek tak sie zapchal ze za pozno aby skladac papiery ??? Bo z tego co widze to duzo ludzi ucieklo z pkp cargo moze tam beda potrzebowac. Chodz wiem teraz bieda z towarami. I pytanko w ic na rozmowie sa jakies testy ??

Nie uciekli bez powodu, nie polecam pchać się tam.


(21.08.2020, 12:59)kandydat napisał(a): Mam pytanie. Swego czasu było ogłoszenie w ŁKA na nabór na maszynistę. Wymagana była licencja i świadectwo uzupełniające maszynisty. Co to jest ? Chodzi oczywiście o świadectwo uzupełniające maszynisty

Świadectwo uzupełniające to po prostu świadectwo. Taka jest pełna nazwa tego dokumentu - Świadectwo Uzupełniające Maszynisty.
Odpowiedz

Az tak zle w tym cargo ???
Odpowiedz

Jak w każdej firmie jedni mają lepiej, drudzy gorzej.
Ale stażystów zakład traktuje jak zło konieczne.
Odpowiedz

Panowie, przecież wszyscy wiedzą,że przyjmowanie stażystów do Cargo od ok 2013 r. miało polegać tylko i wyłącznie na wyszkoleniu pracowników za pieniądze Państwa i Unii...gdzie później ci pracownicy mięli zasilić szeregi głównych graczy na rynku pracy po zakończeniu lojalek. Także prywaciaże oraz spółki samorządowe tylko się cieszą....kto siedzi w temacie ten wie..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Panowie, pozwolę sobie wrócić do głównego wątku - czy ktoś słyszał może w międzyczasie jakieś wieści z IC? Rozmowy planowane były na drugą połowę sierpnia, a pomimo końca miesiąca sprawa tkwi w miejscu.
Odpowiedz

(27.08.2020, 12:25)Maszyniok napisał(a): Panowie, pozwolę sobie wrócić do głównego wątku - czy ktoś słyszał może w międzyczasie jakieś wieści z IC? Rozmowy planowane były na drugą połowę sierpnia, a pomimo końca miesiąca sprawa tkwi w miejscu.

Cisza
Odpowiedz

Pocieszające, że nie jesteśmy sami w tym czekaniu. Aż chciałoby się zanucić "enjoy the silence", ale akurat tutaj to trudne... ;-)

Czy ktoś wie z czego właściwie wynika ta cisza? Coś się zmieniło od czasu, gdy komunikowano przeprowadzenie testów w drugiej połowie sierpnia?
Odpowiedz

Może na możliwość wykonania badań. Z drugiej strony za tydzień zaczyna się licencja, a osoby z IC które na to idą nie mają wykonanych badań z tego co wiem. Co jak się potem okaże, że osoba nie przejdzie badań? Pokrycie kosztów kursu z własnej kieszeni i do widzenia? Jestem ciekaw jak to będzie rozwiązane.
Odpowiedz

Badania są wymagane do egzaminu a nie do kursu, ale nikt o zdrowych zmysłach raczej nie idzie na kurs bez badań aby ewentualnie utopić pieniądze. To trochę też słabo świadczy o IC że wysyłają ludzi na licencję mimo tego nie mają badań, ale to nie ich pieniądze
Odpowiedz

Badania potrzebne wyłącznie żeby utk plastik wydał. A kurs można sobie robić bez nich, tylko nie ma to sensu.
Odpowiedz

To ja wiem, właśnie nad tym się zastanawiam, kto pokryje koszty kursu i być może badań jak osoba nie przejdzie badań- IC czy kursant. Dziwo mnie, że się zdecydowano na taki krok.
Odpowiedz

Licencja z własnej kieszeni, na badania dawali skierowanie, nie zaliczysz to kończy się znajomość na tym etapie. Nikt nic nie zwróci
Odpowiedz

To jest teraz jakiś nabór na licencję ?
Odpowiedz

@kandydat, ja miałem na myśli licencję na własny rachunek. Jeśli osoby są z naboru to już dawno skończonego (chyba z początku roku jak nie dalej).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 787 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.