Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Wydaję mi się że nie powinno być problemu, ale w Intercity wszystko jest możliwe
Odpowiedz

Omijajcie ten ośrodek na minerskiej ,tu w uja walą 80,% na wykladach

Wysłane z mojego CPH1917 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

(23.10.2019, 20:06)MarcinKatowice napisał(a): A swoją drogą orientuje się ktoś jak wygląda proces przyjecia  na świadectwo w IC?ja kończę licencję na początku grudnia?trochę za pozno bo papiery można składać do 3.11 a i pewnie szukają tylko do Warszawy

Jak pisze że rekrutacja na Warszawę, to tylko na Warszawę. Chcesz na południu Polski, to dzwonisz/jedziesz do południowego zakładu IC w Krakowie, pytasz się co i jak.

(24.10.2019, 10:26)skay77 napisał(a): Omijajcie ten ośrodek na minerskiej ,tu w uja walą 80,%  na wykladach

Bredzisz  Dodgy
Odpowiedz

No i bądź tu mądry
Odpowiedz

Moja zapytanie wzięło się stąd że wyczytałem iż szkolenie odbędzie się w Warszawie, natomiast doczytałem i miejsce pracy to również Warszawa, przynajmniej jedynie to miasto jest wymienione. Pytanie zadałem bo z całą pewnością są tutaj osoby o wiele wiele bardziej zorientowana a poza tym w naszym kraju wszystko możliwe?A tak na marginesie południowy zakład narazie nic.
Odpowiedz

Witam Panowie. Wiecie może jakie pytania zadają na rozmowie kwalifikacyjnej przed świadectwem?
Odpowiedz

Co firma to trochę inaczej. U mnie byly pytania u ruch oraz sygnalizację, poprzednią pracę, dlaczego akurat maszynista, inne zainteresowania oraz pytanie co bym zrobił w danej sytuacji. Poza tym informacje o pieniądzach na kursie oraz po egzaminach, specyfika pracy(hotele, dojazdy, taxi itp). Zazwyczaj jest jakiś instruktor, kierownik od np maszynistów oraz ktoś z kadr
Odpowiedz

Dzięki za pomoc, w poniedziałek mam rozmowę i dlatego pytam
Odpowiedz

Jakby ktoś jeszcze miał jakieś doświadczenia związane z rozmową kwalifikacyjną to proszę pisać. Kazda pomoc na plus ?
Odpowiedz

U mnie padło pytanie o wyjazd na tor lewy, poza tym jakieś bzdury o to dlaczego nie podobało mi się w Cargo, dalsza część to gadka o różnice w pracy między towarem a osobówkami.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Ma ktoś numer do kadr w IC? Dzwonili do mnie w sprawie rozmowy na świadectwo, ale jak powiedziałem, że jestem już maszynistą to żebym zgłosił się do kogoś innego ale nie są w stanie powiedzieć mi do kogo...
Odpowiedz

Wyślij CV przez zakładkę "Baza kandydatów". Gdzie Ty pracujesz że chcesz przejść do IC? U mnie w firmie to 3/4 ludzi którzy przychodzą z zewnątrz to ludzie z ICków bo każdy narzeka że bieda z kasą.
Odpowiedz

Pracuje w Mazowieckich, chcę iść do IC bardziej ze względów logistycznych czyt. Dojazdy. No i kasa pewnie trochę lepsza będzie niż w KMach.
Odpowiedz

Mam pytanie głownie do ludzi ze śląska ale może ktoś się będzie orientował czy wśród przewoźników w tym regionie będą ruszały w najbliższym czasie szkolenia na świadectwo?Wiele jest ogłoszeń z Polski że tak powiem a śląskie widzę zapełnione maszynistami
Odpowiedz

@MarcinKatowice

W PKP Cargo wisi widmo redukcji etatów lub nieświadczenie pracy więc na przyjęcia i szkolenie tam nie licz ..ponoć w Kolejach Śląskich szkolą na świadectwa więc zasięgnij info u nich...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 783 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.