Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Wiadomo może jaka firma prowadzi aktualnie nabór na szkolenie na świadectwo maszynisty dla ludzi z licencja ? Dolny Śląsk i okolice
Odpowiedz

Niedawno Lotos robił nabór na Wrocław. Niedługo pewnie ICki będą robić nabór w końcu mamy już wiosnę. Najlepiej weź telefon w rękę i podzwoń np w poniedziałek po firmach.
Odpowiedz

W IC już zapchane praktycznie wszystko i stopują powoli z naborami
Odpowiedz

Dzwoniłem do lotosu i powiedzieli, ze w tamtym tygodniu był nabór ale w Czechowicach i tylko ludzi z tamtych okolic wybierali a o Wrocławiu cisza. To pewna informacja o tym Wrocławiu ?
Odpowiedz

Tak dzisiaj dzwoniłem do OT Logistics (dawne STK). Nawet nie chcą rozmawiać z ludźmi posiadającymi samą, gołą licencję. Podejrzewam że u innych jest podobnie. Jest jeszcze PKP Cargo i Polregio Wink
Odpowiedz

https://pl.dbcargo.com/rail-polska-pl/ka...cy-1932028

DB Cargo szuka ludzi z licencją do "rozwoju w zawodach kolejowych". Oni przynajmniej dają możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
Odpowiedz

(07.04.2019, 12:47)4est napisał(a): W IC już zapchane praktycznie wszystko i stopują powoli z naborami

Potwierdzam, ale jak chce iść to IC to niech wybiera każdy zakład, byle nie centralny (Warszawa, Łódź, Białystok, Lublin). Zacząłem niedawno szkolenie na świadectwo, i jestem delikatnie mówiąc zdegustowany, tym jakie jest tam podejście do nowych pracowników  Dodgy PRL wiecznie żywy.

(08.04.2019, 04:29)Piotrek124 napisał(a): Dzwoniłem do lotosu i powiedzieli, ze w tamtym tygodniu był nabór ale w Czechowicach i tylko ludzi z tamtych okolic wybierali a o Wrocławiu cisza. To pewna informacja o tym Wrocławiu ?

Nabór w Lotosie trwał do końca marca. Jeden kolega brał w nim udział, ale zdecydował się na IC, czego teraz bardzo żałuje.
Odpowiedz

@nakama
Nie orientujesz sie może czy ic centralny będą w tym roku coś odpalać na licencję ? Bo skoro dopiero świadectwo ruszyło to pewnie nie za szybko..?
Pozdrawiam.
Odpowiedz

W tym roku pewnie coś będzie, ale nie wcześniej niż w drugiej jego połowie. Ostatnie nabory na licencję odbywały się w październiku/listopadzie. Obecnie jeden nabór dopiero zaczyna warsztat, drugi dopiero go kończy, a trzeci zaczął jazdy pod nadzorem. Tak więc wszystko jest na kupie  Dodgy
Odpowiedz

Na południu Polski z tego co wiem świadectwo obecnie można zrobić w PKP Cargo Services na Woli oraz nabór trwa obecnie do firmy Kolprem z Dąbrowy Górniczej, czy ktoś wie coś więcej o tej firmie ponieważ nie mam tam nikogo znajomego a opinie na go work o tym pracodawcy są mocno moderowane przez sam Kolprem. Jeżeli chodzi o firmę Cargo w Katowicach z tego co mi powiedziano obecnie dwie grupy są w trakcie świadectwa jedna kończyć ma przed wakacjami i możliwe że coś ruszy od lipca bądź po wakacjach ale to nic pewnego
Odpowiedz

SKM Warszawa planuje świadectwo robić z tego co widać, wyłącznie dla tych co mają licencję. Widocznie nie zgłaszają się do nich maszyniści z uprawnieniami bo takowe ogłoszenie już kupę czasu wisi na stronie.
Na czas szkolenia umowa zlecenie hmmm. To pewnie nie bawią się w lojalki. Brzmi to uczciwie.
http://www.skm.warszawa.pl/praca-maszyni...zysta.html
Odpowiedz

To że jest umowa zlecenie to nic nie znaczy odnośnie lojalki, umowa zlecenie jest tutaj tylko formą oszczędności gdyż jest tańsza od umowy o pracę, poza tym takiemu pracownikowi nie przysługuje urlop, L4 czy opieka na dziecko, więc czas szkolenia się skraca. Nie podlega też pod zbiorowy układ pracy więc całkiem spoko interes dla SKM.
Odpowiedz

może jeszcze aktualne
Odpowiedz

https://m.olx.pl/oferta/maszynista-pojaz...=undefined

DB Cargo szuka ludzi na świadectwo na Poznań
Odpowiedz

Powodzenia wysyłać CV na jakieś OLX'owe strony i im podobne Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 788 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.