Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
(23.02.2018, 13:27)wojdade napisał(a): Taką dostałem informację od pracownika IC z którym mam zajęcia na licencji. Egzamin mam w połowie kwietnia a w maju mają być już rozmowy na świadectwo.

A licencję robisz prywatnie czy organizowane przez IC ?
Odpowiedz

Robię prywatnie weekendowo, a zaraz po egzaminie składam papiery do IC w Gdyni.
Odpowiedz

Z tego co widzę to w Cargo zabraknie niedługo nawet kandydatów na maszynistów XD. Wszyscy chcą śmigać na pasażerach
Odpowiedz

(23.02.2018, 15:19)wojdade napisał(a): Robię prywatnie weekendowo, a zaraz po egzaminie składam papiery do IC w Gdyni.

Aha no to oby było jak mówisz . Pozdro .
Odpowiedz

W naborze IC luty '18,  w Poznaniu ilu plus-minus stażystów przyjęto?
Odpowiedz

Witam,
Niebawem kończę kurs na licencję i pragnę przystąpić do świadectwa. W przyszłości chciałbym pracować u przewoźnika towarowego. Moje pytanie brzmi: czy jakieś prywatne firmy wykonują kurs na świadectwo maszynisty (interesuje mnie centrum Polski)? Złożyłem CV do PKP Cargo mailowo ale cisza. 
Z góry dzięki za odpowiedzi,
Pozdrawiam.

Wątek został scalony z już istniejącym na ten temat. // Adams
Odpowiedz

Jeśli chodzi o centrum kraju to musisz dzwonić i pytać albo do Lotos Kolej ( co jakiś czas biora grupe osób na szkolenie) albo Orlen Koltrans (kiedyś przynajmniej przymierzali się do szkolenia) Freghtliner raczej nie szkoli
Odpowiedz

Ja za to sugeruję iśc osobiście do Kadr..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Jakby ktoś był zainteresowany, to Koleje Śląskie ogłosiły nabór na świadectwo.
link: http://kolejeslaskie.com/wp-content/uplo...%C4%99.pdf
Odpowiedz

No proszę, no to odzew powinien być duży , w KŚ zarobki są nawet niezłe na początek .
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Czy ktoś wie jak wygląda taki test na rozmowie kwalifikacyjnej jak podają KŚ?
Jest to typowy test " ze wszystkiego" jak na licencję czyli 100 pytań?
Odpowiedz

Coś się zaczęło dziać w sprawie szkoleń na świadectwo czy to taki coroczny sezon przyszedł?
Odpowiedz

Brakuje ludzi po prostu....nawet prywaciarze już szkolą więc nie jest zbyt ciekawie.
Odpowiedz

Gdzieś nie dawno doszły mnie słuchy, że DB robi świadectwo, ale to nie jest potwierdzone info
Odpowiedz

DB szkoli ale wewnętrznie. Przeważnie najpierw trzeba iść za manewrowego, dopiero potem biorą na szkolenie na Maszynistę.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 787 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.