Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
(01.12.2017, 10:11)wojdade napisał(a): Cały czas cisza, zanim zaczną dzwonić pykną już dwa tygodnie od zdjęcia ogłoszeń. Przez to ich rewelacyjne tempo będę musiał im odmówić jak do mnie zadzwonią, bo od jutra zaczynam licencję weekendowo u siebie w mieście.

Gdzie się zapisałeś na licencję, jaki koszt? Z drugiej strony, może już dzwonią po ludziach, tylko do nas nie zadzwonili ;D
Odpowiedz

Będę robić w Szczecinie za 5950 zł. Może jest tak jak mówisz, ale wątpię bo w poprzednich naborach było podobnie, rozmowy były po 3-4 tyg. od zdjęcia oferty ze strony xd
Odpowiedz

(01.12.2017, 10:11)wojdade napisał(a): Cały czas cisza, zanim zaczną dzwonić pykną już dwa tygodnie od zdjęcia ogłoszeń. Przez to ich rewelacyjne tempo będę musiał im odmówić jak do mnie zadzwonią, bo od jutra zaczynam licencję weekendowo u siebie w mieście. Wracając do tempa ich organizacji i do tego że po drodze są jeszcze święta, to skończę licencję weekendowo w podobnym czasie co ludzie z obecnego naboru do IC ;d

Zazwyczaj dzwonili gdzieś w 3 tygodniu od zamknięcia rekrutacji przez internet. A jak ci tak śpieszno to zadzwoń do CSu może już mają listy z kandydatami  Dodgy
I nie zapominaj że jak będą telefonować to tylko po to by poinformować cię o terminie rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się jakiś tydzień później. Kolejny tydzień to oczekiwanie na odpowiedź czy cię przyjmą.
Odpowiedz

Wczoraj dzwoniła pani z PKP ic i zaprosiła na rozmowę w srode Smile wiec trzeba się spodziewać telefonów na dniach Smile
Odpowiedz

Gratulację! Dokąd na rozmowę zaprosiła :Smile? Teraz już myślę, że z górki, musiałbyś przyjść w dresie z przed 20 lat i gadać głupoty, żeby Cie skreślili z listy Big Grin
Odpowiedz

(01.12.2017, 18:27)Paco91 napisał(a): Wczoraj dzwoniła pani z PKP ic i zaprosiła na rozmowę w srode Smile wiec trzeba się spodziewać telefonów na dniach Smile

Od razu na rozmowę a testy wstępne? czy może IC już od tego odeszły?
Odpowiedz

Na licencję nie ma testów wstępnych. Testy masz jeśli chcesz iść na świadectwo a licencję robiłeś sam a nie przez nich organizowana licencję
Odpowiedz

Do Wrocławia do CS Natura, ul Boczna 12. W sumie sam tam chciałem bo będę w tamtym rejonie. Ale docelowo w Krakowie Smile Narazie rozmowa bez żadnych wstępnych egzaminów.
Zobaczymy co z tego wyjdzie narazie się nie napalam.

Po paru spalonych probach bardziej celowałem w PRy żeby jeździć kiblami, jednak IC to większe prędkości. No ale jest gdzie się załapać to trzeba iść Smile
Odpowiedz

Hmm na rozmowach nie przeprowadzają jeszcze jakiejś selekcji ? Choćby po to by zrobić grupę rezerwową ?
Odpowiedz

Nic nie wiem na ten temat. Pani pytała czy jestem jeszcze zainteresowany czy robie gdzieś lic? Bo jak już robie to zapraszają na świadectwo po skonczonym kursie. Smile

Z tego co widać pracy jest czy przez urząd czy po lic zrobionej prywatnie Smile
Odpowiedz

(02.12.2017, 13:15)Paco91 napisał(a): Do Wrocławia do CS Natura, ul Boczna 12. W sumie sam tam chciałem bo będę w tamtym rejonie. Ale docelowo w Krakowie Smile Narazie rozmowa bez żadnych wstępnych egzaminów.
Zobaczymy co z tego wyjdzie narazie się nie napalam.

Po paru spalonych probach bardziej celowałem w PRy żeby jeździć kiblami, jednak IC to większe prędkości. No ale jest gdzie się załapać to trzeba iść Smile
Jak Ciebie rajcują duże prędkości to kup sobie Gran Turismo na PS4 i nie zostawaj maszynistą. Przeraża mnie jak słyszę że ktoś chce iść do tego zawodu bo chce szybko jeździć
Odpowiedz

Na rozmowie dają trzy pytania, chwila gadki i mówią ze będzie tel dzwonił. Wiec po tym cie biorą. Konrad tygrysie nie oburzaj się aż tak bardzo. Mój ty mistrzu i specjalisto od wszystkiego :-)
Odpowiedz

Raczej kiblem czy towarowym szybko nie pojeździ. Taka możliwość daje tylko IC.
Odpowiedz

(02.12.2017, 13:59)Konrad1961 napisał(a): Jak Ciebie rajcują duże prędkości to kup sobie Gran Turismo na PS4 i nie zostawaj maszynistą. Przeraża mnie jak słyszę że ktoś chce iść do tego zawodu bo chce szybko jeździć

Konrad specjalisto Smile własnej mowie ze wolabym jeździć kiblem bo prędkości są mniejsze! A w IC jednak te 130km/h to już na coraz większej części link standard. Wiec nie wiem o co ci chodzi...?
Odpowiedz

Źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź, przepraszam. Po prostu wcześniej od dwóch kandydatów na maszynistów słyszałem że chcą iść do firmy X bo tam się szybko jeździ a ich prędkość rajcuje więc na towarowe nie pójdą... Znam lub znałem kilka osób co ich prędkości rajcowała i dziś albo są już na cmentarzu lub mają w papierach zapis "skazany za nieumyslne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym" więc stąd takie moje wyrzucelenie na takie kwestie. Możliwość szybkiej jazdy dają też np Koleje Dolnośląskie.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 782 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.