Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Startowałem do PMT ale tam póki co szkolenia na świadectwo wstrzymane, IC oraz KD mi się nie widziało ze względu na konieczność przeprowadzki a jestem z okolic Zielonej Góry. W Captrainie mogę zostać w domu. Praca jest wszędzie tam gdzie firma może zarobić.
Odpowiedz

Czyli praca w delegacji... Wiesz już jak tam będzie przebiegało świadectwo? No i jak z finansami? Co oferują?
Odpowiedz

Gratulacje!
Jak możesz to zdradź więcej szczegółów  Big Grin
Odpowiedz

System pracy taksówkarski czasami zdarzy się hotel ale z tego co mówił Pan który Nas "zniechęcał" do podjęcia pracy to przez województwo lubuskie jeździ sporu pociągów Captraina więc dojazdy może nie będą jakieś mocno uciążliwe. Zarobki na świadectwie jak wszędzie czyli +/- 2000.
Odpowiedz

2000 netto czy brutto??
Odpowiedz

Netto
Odpowiedz

Gdzie tyle płacą na świadectwie?
Odpowiedz

Wszędzie.
Odpowiedz

Widzę kolego, że nie znasz rzeczywistości jaka panuję na świadectwie Smile
Odpowiedz

Niech wypowiedzą się inni.
Odpowiedz

W Cargo stażyści podczas wyjeżdżania 1200h mieli najniższą krajową plus dochodziły im jakieś pochodne z jazd typu nocki , warunki niebezp. itp i w sumie też mięli ok 2000zł na rękę..ale w Cargo świadectwo trwa ok 2 lata i dłużej a pensja stała w miejscu...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

W tym kraju 2000 na rękę na sam początek to nie jest źle, tym bardziej że po świadectwie jest skok w górę.
Odpowiedz

(18.11.2017, 10:33)PeKaP napisał(a): W Cargo stażyści podczas wyjeżdżania 1200h mieli najniższą krajową plus dochodziły im jakieś pochodne z jazd typu nocki , warunki niebezp. itp i w sumie też mięli ok 2000zł na rękę..ale w Cargo świadectwo trwa ok 2 lata i dłużej a pensja stała w miejscu...

Tylko w Cargo zanim zaczną jeździć te 1200h to musi wiele wody w Wiśle przepłynąć Smile
to około to 1900 z groszami Smile

(18.11.2017, 10:16)Konrad1961 napisał(a): Niech wypowiedzą się inni.

Ja się pytam Ciebie skąd czerpiesz takie informacje, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.
Odpowiedz

Jak widać +/- 2000 ma z rzeczywistością dużo wspólnego bo w Cargo też tyle płacą.
Odpowiedz

Tylko mówimy o stałej stawce Smile
Jak kolega wcześniej mówił w Cargo to +/- dostaniesz jak zaczniesz jeździć i złapiesz dodatki, a do tego czasu "dygasz" za najniższą krajową, czyli na dzień dzisiejszy ok. 1500/1600 zł. 
W grudniu jak złapiesz bon świąteczny to może Ci wyjść że dostaniesz 2200 netto (oczywiście jak dojdą Ci dodatki) i co mamy powiedzieć że na świadectwie dostajesz 2200 netto.
2000 netto na rękę na świadectwie dopiero będzie rzeczywistością jak płaca minimalna pójdzie do góry tak, aby dobić do kwoty netto.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 782 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.