Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilet TLK z dziećmi
#1
Witam, na jutro mam kupiony bilet przedziałowy dla siebie i dwójki dzieci do 4 lat, a więc są to darmowe bilety, dzieci jednak nie pojadą ze mną i teraz mam pytanie, czy konduktor może się przyczepić o to, że sztucznie zajmuje miejsca w pociągu? Chciałem zwrócić te miejsca dla dzieci, ale nie mogę, ponieważ są one na moim bilecie kupionym przez internet.
Odpowiedz

#2
A musisz je pokazać? Pokazujesz tylko swój, kierownik nie sprawdzi, kto ma wykupione te miejsca
Odpowiedz

#3
Na jednym bilecie są te 3 zajęte miejsca, więc konduktor zobaczy, że brakuje dwójki dzieci. Mnie się wydaje, że ich to nie interesuje czy ktoś kto ma wykupiony bilet się zjawi czy nie, ale mogę się mylić, a nie chcę się jutro użerać z konduktorem w pociągu
Odpowiedz

#4
W razie czego wytłumaczysz sytuację i tyle
Odpowiedz

#5
Ok, dzięki, mam nadzieję. że trafię na kogoś wyrozumiałego
Odpowiedz

#6
Konduktor nie ma prawa Ci nic za to zrobić. Najzwyczajniej mu wytłumaczysz zakup biletu wcześniej, a w ostatniej chwili dzieci musiały zrezygnować z podróży. Takie rzeczy się zdarzają. W razie potrzeby te miejsca równie dobrze mogą zająć osoby bez gwarancji miejsca do siedzenia.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bilet Podróżnika zmienia się w Bilet Weekendowy ICTLK 57 20 330 09.03.2016, 19:45
Ostatni post: pasqudek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.