Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
Witam

Jeśli chodzi o rekrutacje na świadectwo maszynisty w zakładzie Północ. Rekrutować mają prawdopodobnie w przyszłym tygodniu (21-22). Dzwonić powinni w tym tygodniu.
Pytanie ode mnie, czy ktoś z was odbył już rekrutacje na świadectwo z innego zakładu. Jak wyglądał test ? Proszę o jakieś szczegóły, czy głownie Ie1 i Ir1, czy też Cw1 i budowa. Test zamknięty czy otwarty itd.
Odpowiedz

(12.12.2017, 14:33)DomineS napisał(a): Witam

Jeśli chodzi o rekrutacje na świadectwo maszynisty w zakładzie  Północ. Rekrutować mają prawdopodobnie w przyszłym tygodniu (21-22). Dzwonić powinni w tym tygodniu.
Pytanie ode mnie, czy ktoś z was odbył już rekrutacje na świadectwo z innego zakładu. Jak wyglądał test ? Proszę o jakieś szczegóły, czy głownie Ie1 i Ir1, czy też Cw1 i budowa.  Test zamknięty czy otwarty itd.

Czy posiadasz może jakieś info na temat licencji w IC w zakładzie Północ? Czy rekrutują świadectwo i licencję za jednym 'zamachem'?
Odpowiedz

Michal_26 - nie odpowiem Ci, ale wydaje mi się prawdopodobnie w podobnych terminach. Wiem jesli chodzi o swiadectwo.
Odpowiedz

Więc może jest cień szansy, że jeszcze z północnego na licencję nie dzwonili Smile
Odpowiedz

Dzwonią na swiadectwo z zakładu północnego:-) wszystko się potwierdza z tym co mówiłem. 21.12 rozmowa w Gdyni. Test 50 pytan , zamkniety.
Odpowiedz

(13.12.2017, 15:06)DomineS napisał(a): Dzwonią na swiadectwo z zakładu północnego:-) wszystko się potwierdza z tym co mówiłem. 21.12 rozmowa w Gdyni. Test 50 pytan , zamkniety.

Dziękujemy za informacje. Już my chłopaki z Północy wiemy, że jak do końca tygodnia nie zadzwoni telefon to już nie zadzwoni Big Grin
Odpowiedz

Panowie
Czy ktokolwiek z was posiada jakieś informacje na temat rekrutacji na świadectwo maszynisty w Zakładzie Centralnym ( Warszawa ).
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Gdyby kogoś interesowała rekrutacja na konduktorów to dziś odbyły się pierwsze rozmowy w Poznaniu. Łącznie zostało zaproszonych 30 osób, z czego 13 odpadło na teście z matematyki Big Grin Cześć odpadła bo zrobiła głupotę, reszcie nie spodobały się warunki i specjalnie źle zrobili. Szkolenie ma trwać ok. 4 miesiące, z czego tylko 1 miesiąc i egzamin w Poznaniu, reszta w Gdynii. We wtorek mają dzwonić do pozostałej 17 z decyzjami na tak/nie Tongue
Odpowiedz

Ja bym się nie nadawał, bo bym rozniósł niektórych pasażerów Big Grin
Odpowiedz

Jak tam panowie, którzy mieli rozmowę w piątek 8.12. Mieliście może telefon?
Odpowiedz

(14.12.2017, 16:14)Dawid12 napisał(a): Jak tam panowie, którzy mieli rozmowę w piątek 8.12. Mieliście może telefon?

Do mnie nikt nie dzwonił, coś czuję że znowu będą telefonować w sobotę.
Odpowiedz

Tak z ciekawości. Jakie warunki dla konduktorow?
Odpowiedz

Może będę się powtarzał, ale czy naprawdę nikt z północnego z licencjatów nie otrzymał telefonu od IC ?
Odpowiedz

U mnie cały czas cisza  Blush
Odpowiedz

Ile zarabia taki konduktor? Pytam z ciekawości. Chociaż te 2500 na rękę jest?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 379 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 804 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 408 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.