Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papierosy w silniku lokomotywy
#1
Bez komentarza:
http://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/papi...83712.html
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#2
Ciekawi mnie co to był za lok. No i koleś musiał mieć ciekawy pomysł, bo nie wystarczy tak sobie wrzucić kilku wagonów fajek do skrzyni korbowej.
Odpowiedz

#3
Widać dobrze co to za lok - Gagarin lub pochodne, spójrz na okna przedziału maszynowego Tongue
Odpowiedz

#4
To gagarin. Ale jak można być takim spryciarzem i jednocześnie "wredniakiem", żeby posunąć się do takiego czynu? Dobrze, że mamy policję i doświadczonych maszynistów...Wink
Odpowiedz

#5
(05.01.2018, 11:59)zaladownik napisał(a): Czego to ludzie nie wymyślą, żeby przemycić różne towary ... Ja bym się nie odważył na taki krok.

To ja słyszałem o jeszcze dziwniejszej sytuacji. Dwóch facetów z Polski postanowiło wybrać się nad morze. Nie chcieli tracić kasy na bilety więc postanowili pojechać... pociągiem towarowym! Podróżowali na platformie, aż w końcu podczas postoju pociągu w Obornikach WLKP wpadli w ręce policji dzięki uwadze maszynisty. Big Grin
Odpowiedz

#6
No niezle..gagarin z nadzieniem nikotynowym,hehe.. Smile
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.