Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin wstępny do IC
#61
Jak w każdej innej firmie? Składasz wypowiedzenie, pracujesz jeszcze 2 tygodnie i jesteś wolny. Problem może być autoryzacja taboru oraz znajomość szlaku ale to już Twoja głowa jak dogadasz się z przyszłym pracodawcą
Odpowiedz

#62
Bardziej chodzi mi oto , czy musze w IC robić od nowa kurs na swiadectwo? bo to ze autoryzacje i szlaki to wiadomo Smile
Odpowiedz

#63
Świadectwo Ci normalnie zostaje. Jakbyś poszedł na towarowke to przewoźnik musiał by Ci robić rozszerzenie. W twoim przypadku zostaje tylko kwestia autoryzacji i znajomości szlaku.
Odpowiedz

#64
Tak z ciekawości. Czemu chcesz się przenies?
Odpowiedz

#65
Jest kilka powodów, ale to moze nie bede na forum o nich mowil, zapraszam na PW Smile
Odpowiedz

#66
Pewnie marnie płacą  Wink
Odpowiedz

#67
(20.10.2017, 19:38)wszokujestem napisał(a): Jest kilka powodów, ale to moze nie bede na forum o nich mowil, zapraszam na PW Smile

A mógłbyś szepnąć słówko ale tam w PR mniej więcej na rękę dostajecie i ile dostaje nowy po świadectwie ? Smile
Odpowiedz

#68
Panowie jeszcze jedno pytanko, czy w IC potrzebuja odpisu mojego swiadectwa z PR?
Odpowiedz

#69
Z tego co nam mówili instruktorzy na licencji to tak, musisz mieć.
Odpowiedz

#70
No własnie, tak mi sie wydawało ze tak moze byc, tylko problem w tym czy dyrekcja bedzie chciala wydac taki dokument..:/ czy nie powinni robic problemu?
Odpowiedz

#71
Tego nie wiem.
Odpowiedz

#72
Ma ktoś jeszcze jakieś informacje na ten temat? Np. Czy moze być xero swoadectwa czy dokladnie odpis swiadectwa podpisany przez dyr?
Odpowiedz

#73
Odpisy świadectwa jak i wszelkiego rodzaju świadectwa egzaminów i ukończonych kursów pracodawca musi Ci wydać bez żadnego ale. Jeśli chcesz dokładnych informacji to polecam przejść sie do najbliższego oddziału Inspekcji Pracy tam można dostać darmową poradę w danej sprawie Smile
Odpowiedz

#74
Dzieki dzieki wlasnie dzisiaj wszedlem na strone utk i tam jest wszystko dokladnie odpisane, ale dziekuje!Smile
Odpowiedz

#75
Panowie, wiecie może jak wyglądaja egzaminy w IC po przeniesieniu z innej spółki ? ( kolega przenosił się rok temu z tym że on posiadał jeszcze prawo kierowania, miał pisemny + ustny) myślicie ze po licencji + świadectwo może to wyglądac inaczej?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 619 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 550 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Egzamin na konduktora Terri 1 8 266 27.12.2016, 19:31
Ostatni post: rustsaltz
  Egzamin weryfikacyjny pomocnika maszynisty daniel3010 3 4 655 28.01.2013, 22:20
Ostatni post: mixer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.