Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[UK] Wagon z toaletą bez podłogi
#1
Pasażerka pociągu retro na turystycznej linii South Devon Railway postanowiła wyprowadzić syna do toalety w czasie jazdy. Po otwarciu drzwi okazało się, że w toalecie nie ma podłogi. Na szczęście udało się powstrzymać chłopca zanim wszedł do toalety
Odpowiedz

#2
Toaleta turecka w wersji hard...

W sumie dałoby radę skorzystać, na stojąco, to wiadomo (w bipach na Woodstock czasami to było praktykowane), z dwójką lub damskim sikaniem byłby problem, ale dwójka idzie do tyłu raczej, więc wystarczyłoby się czegoś przytrzymać. Big Grin
Jaro

Odpowiedz

#3
Człowiek chce normalnie skorzystać z toalety, a tu takie niespodzianki. Dobrze, że na czas syna zatrzymała.
Odpowiedz

#4
Szkoda, że nikt nie interesuje się stanem toalet w naszych TLK/REGIO; pisałem kiedyś o tym: parę m-cy temu jak jechałem w sumie 5 pociągami regio to tylko w jednym było mydło (za to zacinały się drzwi od kibla), w TLK nagminnie nie działają spłuczki i już nieraz widziałem stertę papierów; a raz to nawet tampony znalazłem w WC w TLK
Odpowiedz

#5
Stan toalet w pociągach REGIO jest jaki jest, większość taboru to "zabytki" wiec czasem coś tam się zatnie itp.
Lecz już w nowych bądź zmodernizowanych składach jest zdecydowanie lepiej, dużo miejsca, obieg zamknięty i te sprawy Smile

Sterty papierów i tampony zostawione w toalecie, to raczej świadczy o "kulturze" osobistej mniejszości pasażerów Wink

Zaś w nawiązaniu do meritum wątku, WC bez podłogi, w wagonie po naprawie, o albo ktoś po prostu zapomniał o tym małej sprawie ( co jest dla mnie dziwne) oraz to że nikt nie poinformował tamtych podróżnych że nie można z niej korzystać, dobrze że nic poważnego się nie stało.
Odpowiedz

#6
norbis97 - na te pięć regio mydło było tylko w nowym co prawda, ale za to drzwi się zacinały i kierpoć musiał nawet jedną panią uwalniać Big Grin Sterty papierów, tamponów - tak zgoda, że to wina tych co jeżdżą, ale to, że jak ja próbowałem to spłukać i nie szło bo było zapchane to już ewidentnie wina PR.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.